Scheepjesschelling West Friesland (Enkhuizen) 1678, Cond.: ZF
Zilveren afslag van een duit Utrecht 1739, iets randschade Cond.: ZF+
Oude Bizantijnse munt in gebruikte tot redelijke staat voor de leeftijd.
Zilveren munt van 1/4 Gulden uit 1920, Nederlands Indië. De munt is in gebruikte staat.
Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G
5 Munten Hessen waaronder; 1x 2 Albus 1708 B/B PR en 1x 5 Kreuzer 1763 AK ZF+.
4 Rekenpenningen, 1x 1587 Hongesnood in Spaanse Nederlanden, 1x 1578 met gaatje, 1x 1594 Dordrecht herstelde financiën, 1x 1595 Slag bij Selvolda en Bislick FR/ZF