Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Gulden Overijssel 1683 49
3 Gulden Overijssel 1683

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Overijssel 1567 50
Kruisdaalder Overijssel 1567

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Overijssel 1620 51
Rijksdaalder Overijssel 1620

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1617 52
Leeuwendaalder Overijssel 1617

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1616 53
Leeuwendaalder Overijssel 1616

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1645 54
Leeuwendaalder Overijssel 1645

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Overijssel 1688 55
Leeuwendaalder Overijssel 1688

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566 56
1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Ruiterschelling Gelderland 57
2x Ruiterschelling Gelderland

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gouden afslag bezemstuiver 58
Gouden afslag bezemstuiver

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666 59
1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel van 14 duiten Geld. 60
Kavel van 14 duiten Geld.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8 Munten 61
8 Munten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Munten 62
4 Munten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Duiten Overijssel 63
6 Duiten Overijssel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Halve 3 Gulden 1696 64
Halve 3 Gulden 1696

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Florijn Friesland 1665, klop 65
Florijn Friesland 1665, klop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Snaphaanschelling Friesland 16?? 66
Snaphaanschelling Friesland 16??

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Ruiterschelling Groningen 67
2x Ruiterschelling Groningen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7 Munten 68
7 Munten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilv. afslag duit 1723 69
Zilv. afslag duit 1723

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Holland 1781 70
Gouden dukaat Holland 1781

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden dukaat West Friesland 1592 71
Gouden dukaat West Friesland 1592

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden dukaat West Friesland 1684 72
Gouden dukaat West Friesland 1684

Resultaat:

550 EUR