Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1792 25
Gouden dukaat Utrecht 1792

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1597 26
Gouden dukaat Utrecht 1597

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4x Muntmeesterpenning Utrecht 27
4x Muntmeesterpenning Utrecht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1786 28
Zilveren dukaat Zeeland 1786

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
1/2 zilveren rijder Zeeland 1661 29
1/2 zilveren rijder Zeeland 1661

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Daalder Zeeland 1683 30
Daalder Zeeland 1683

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772 31
Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x 1/8 dukaat Zeeland 32
2x 1/8 dukaat Zeeland

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739 33
Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 Zilv. munten 34
8 Zilv. munten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
8 Duiten + 1 onbekend 35
8 Duiten + 1 onbekend

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x 1 Gulden 1704-1723 36
6x 1 Gulden 1704-1723

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Snaphaan Gelderland zonder jaar 37
Snaphaan Gelderland zonder jaar

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
1/20 Reaal Gelderland 1586 38
1/20 Reaal Gelderland 1586

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Gelderland 1595 39
Gouden dukaat Gelderland 1595

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Gelderland 1774 40
Zilveren rijder Gelderland 1774

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Gulden Gelderland 1786 41
3 Gulden Gelderland 1786

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Gelderland 1567 42
Kruisdaalder Gelderland 1567

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Gelderland 1592 43
Kruisdaalder Gelderland 1592

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Gelderland 1624 44
Rijksdaalder Gelderland 1624

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Gelderland 1607 45
Leeuwendaalder Gelderland 1607

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Philipsdaalder Gelderland 1557 46
Philipsdaalder Gelderland 1557

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x 1 Gulden Gelderland 47
2x 1 Gulden Gelderland

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Overijssel 1679 48
Zilveren rijder Overijssel 1679

Resultaat:

47 EUR