12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Grote blauw porseleinen pot 6430
Grote blauw porseleinen pot

90 EUR

2 Delen imari porselein 6484
2 Delen imari porselein
Startprijs 10 EUR
Chinese kom, vlinder 6481
Chinese kom, vlinder
Startprijs 50 EUR
8 Kop&Schotels Regout 6394
8 Kop&Schotels Regout
Startprijs 20 EUR
17 Div. koffieservies, Chinees 6388
17 Div. koffieservies, Chinees
Startprijs 20 EUR
Grote blauwe schaal 6351
Grote blauwe schaal
Startprijs 20 EUR
Chinese schotel 18e eeuw 6290
Chinese schotel 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
30+ Delen Limoges 6341
30+ Delen Limoges
Startprijs 40 EUR
Delfts kaststelltje 6309
Delfts kaststelltje
Startprijs 40 EUR
Plateel schaal 6303
Plateel schaal
Startprijs 40 EUR
Suffbottle 6298
Suffbottle

80 EUR

Porseleinen flacon 6262
Porseleinen flacon
Startprijs 30 EUR
Vaas, zilv. dop 6258
Vaas, zilv. dop
Startprijs 200 EUR
Makkumse schenkkan 6127
Makkumse schenkkan

20 EUR

6 Kommen Maastricht 6280
6 Kommen Maastricht

30 EUR

2 Aardewerk schalen 6212
2 Aardewerk schalen
Startprijs 25 EUR
Makkum vaas 6207
Makkum vaas

15 EUR

8-Kantige vaas, zilv. dop 6164
8-Kantige vaas, zilv. dop
Startprijs 300 EUR
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw 6339
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw

180 EUR

Ets, Monogram 1921 1248
Ets, Monogram 1921

45 EUR

2 Schilderijen 1241
2 Schilderijen

25 EUR

Adrie Visser 1215
Adrie Visser
Startprijs 300 EUR
Ets, dame bij zuil 1205
Ets, dame bij zuil
Startprijs 35 EUR
Coster, schilderij bruggetje 1199
Coster, schilderij bruggetje
Startprijs 40 EUR