Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Olifanten stoel (VENCO) 4199
Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Chinese kist (VEDAO) 4167
Chinese kist (VEDAO)

Resultaat:

160 EUR

Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk) 4017
Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie kast + bovenkastje 4025
Mahonie kast + bovenkastje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote spiegelkast 4052
Grote spiegelkast

Resultaat:

400 EUR

Grote losse kandelaar 2428
Grote losse kandelaar
Startprijs 30 EUR
Brede tafelklok 3103
Brede tafelklok
Startprijs 100 EUR
2 Grote gedraaide kandelaars 2422
2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR
Ets, koning 1516
Ets, koning
Geen vanafprijs
Pendulestel 3554
Pendulestel
Startprijs 180 EUR
Spiegel met koper 2433
Spiegel met koper
Startprijs 40 EUR
Zwart/groen marmer klok 3535
Zwart/groen marmer klok
Startprijs 300 EUR
Zwart marmeren klokje 3549
Zwart marmeren klokje
Startprijs 80 EUR
Schilderij, Knoofe 1515
Schilderij, Knoofe
Geen vanafprijs
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startprijs 110 EUR
Zilveren visschep 247
Zilveren visschep
Startprijs 40 EUR
2 Steengoed flacons 6312
2 Steengoed flacons
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Armband saffier/brilj. 402
Armband saffier/brilj.

Resultaat:

700 EUR

Engels mahonie hangkastje 4280
Engels mahonie hangkastje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Grote bronzen hanglamp 2004
Grote bronzen hanglamp

Resultaat:

1.100 EUR

Zilveren loddereindoosje 455
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse commode 4293
Engelse commode

Resultaat:

170 EUR

3 Delen Delfts blauw 6445
3 Delen Delfts blauw
Startprijs 60 EUR
Hanglamp, melkglazen schaal 2069
Hanglamp, melkglazen schaal
Startprijs 200 EUR