Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ets, Em Boiluim pinx et sculp 1275
Ets, Em Boiluim pinx et sculp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG 151
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG

Resultaat:

275 EUR

Olifanten stoel (VENCO) 4199
Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR
Leren sigarenkoker, zilv. app. 72
Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR
2 Grote gedraaide kandelaars 2422
2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Speelgoed gasfornuisje 2900
Speelgoed gasfornuisje

Resultaat:

20 EUR

Pistool 2322
Pistool
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Avondmaal bekers 65
2 Avondmaal bekers

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Geweer 2312
Geweer

Resultaat:

45 EUR

2 Wandlampen 2445
2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Tinnen kraantjeskan 2435
Tinnen kraantjeskan

Resultaat:

25 EUR

Grote weegschaal 2420
Grote weegschaal
Startprijs 70 EUR
Bontjas 2384
Bontjas
Startprijs 50 EUR
Borduursel 2378
Borduursel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Bos kastsleutels 2370
2 Bos kastsleutels

Resultaat:

95 EUR

2 Bronzen kandelaars 2331
2 Bronzen kandelaars
Startprijs 30 EUR
Tiffany stijl hanglamp 2325
Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Diverse bakelieten platen 2317
Diverse bakelieten platen

Resultaat:

20 EUR

Kinderschoenen, vernikkeld 2407
Kinderschoenen, vernikkeld
Startprijs 15 EUR
Lampje 2481
Lampje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Divers plated bestek 2474
Divers plated bestek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beugeltasje 2227
Beugeltasje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bakelieten Chin. mossel 2219
Bakelieten Chin. mossel

Resultaat:

20 EUR