Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kandelaars Meissen 6002
2 Kandelaars Meissen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas 6018
Grote Imari vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
5-Delig blauw kaststel 6010
5-Delig blauw kaststel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schotel met krijgers 6047
Schotel met krijgers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote schotel geisha's 6048
Grote schotel geisha's

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese vazen 6423
2 Grote Chinese vazen

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Wedgwood plaquettes 6012
Wedgwood plaquettes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vlinder dekseldoosje 6168
Vlinder dekseldoosje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vaas, zilveren dop 6257
Vaas, zilveren dop

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Meissen kaarsenkandelaar 6004
Meissen kaarsenkandelaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen buste 6252
Porseleinen buste

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Meissen serviesje 6000
Meissen serviesje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kutani dekselpot, 19e eeuw 6034
Kutani dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gemberpot, zilveren dop 6165
Gemberpot, zilveren dop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Knobbelvaasje 6241
Knobbelvaasje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 6011
Rosenthal servies

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren 6142
Chinese vaas, figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw 6317
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw 6339
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Rozenburg schemerlampje 6070
Rozenburg schemerlampje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6-Delig kaststel 6078
6-Delig kaststel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Gekleurde bloementegels 6100
6 Gekleurde bloementegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Keramiek schenkkan 6360
Keramiek schenkkan

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen 6026
2 Chinese dekselvazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bord, 17e eeuw 6318
Bord, 17e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Boeren jade figuren 6329
3 Boeren jade figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote blauwe pot 6171
Grote blauwe pot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Delftse vaas 6500
Delftse vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e-19e eeuw 6192
Chinees bord, 18e-19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6306
Plateel bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Doosje met 18 tegels 6090
Doosje met 18 tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Petrus Regout servies ca. 1900 6124
Petrus Regout servies ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6144
3 Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouds plateel vaas ca. 1930 6344
Gouds plateel vaas ca. 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees pors. trekpotje ca. 1900 6386
Chinees pors. trekpotje ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote blauw porseleinen pot 6430
Grote blauw porseleinen pot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gemberpot 18e eeuw 6041
Gemberpot 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Meissen borden 6067
6 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Borden keramiek 6117
2 Borden keramiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Blauwe kommetjes 6198
4 Blauwe kommetjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Suffbottle 6298
Suffbottle

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chin. pors. rijstkommen + schotel 6299
2 Chin. pors. rijstkommen + schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Olifant met monnik 6368
Olifant met monnik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cake dekselschaal 6158
Cake dekselschaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Fam. Rose bord, 18e eeuw 6191
Fam. Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Theebus Frans, zilv.rand 6016
Theebus Frans, zilv.rand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dekselvaasje, 19e eeuw 6075
Dekselvaasje, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Wedgwood lampen 6242
2 Wedgwood lampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese druksteen 6288
Oude Chinese druksteen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Suffbottle 6297
Suffbottle

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bord 6446
Chinees bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Bordjes Fam. Rose 6452
3 Bordjes Fam. Rose

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Imari kop&schotels 6464
3 Imari kop&schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Schotels, vis 6330
2 Schotels, vis

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouds platelen vaasje 6073
Gouds platelen vaasje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Aardewerken schalen 6119
2 Aardewerken schalen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 6365
Chinese gemberpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wasstel, Societe Ceramique 6406
Wasstel, Societe Ceramique

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Bordjes, 18e eeuw 6457
2 Bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imari schaaltje 6467
Imari schaaltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schotel, 18e eeuw 6482
Schotel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ivoren netsuke 6507
Ivoren netsuke

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees bord 6143
Chinees bord

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 6183
3-Delig kaststel

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
11 Petit-four schaaltjes 6346
11 Petit-four schaaltjes

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
6 Borden Meissen 6055
6 Borden Meissen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Borden Meissen 6061
6 Borden Meissen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Rosenthal vaas 6228
2x Rosenthal vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese druksteen 6289
Oude Chinese druksteen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delfts bord 6375
Delfts bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kraagvaas met oortjes 6450
Kraagvaas met oortjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ivoren netsuke 6510
Ivoren netsuke

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Familie Rose bordje 6086
Familie Rose bordje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Aardewerken kop&schotels 6120
6 Aardewerken kop&schotels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ca. 10 kop&schotels Royal Albert 6235
Ca. 10 kop&schotels Royal Albert

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Dekselschaal Roloff 6284
Dekselschaal Roloff

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Chin. snuifflesjes 6296
Twee Chin. snuifflesjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees 6310
2 Delen Chinees

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinees bord 6497
Chinees bord

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Delfts boterpotje, 18e eeuw 6515
Delfts boterpotje, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Boedha beeldjes 6529
2 Boedha beeldjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ovale schaal, 2e wahl 6052
Ovale schaal, 2e wahl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pors. beeld, Royal Kopenhagen 6107
Pors. beeld, Royal Kopenhagen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen hond 6111
Porseleinen hond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Imari schaaltjes 6133
2 Imari schaaltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts bont bord 6187
Delfts bont bord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Makkumse borden 6201
2 Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Makkumse tegels 6208
6 Makkumse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kantonese borden 6370
2 Kantonese borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kutani bord, 19e eeuw 6381
Kutani bord, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen honden 6435
2 Porseleinen honden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese kom 6454
Chinese kom

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
10 Porseleinen plaquettes 6064
10 Porseleinen plaquettes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
9 Porseleinen plaquettes 6065
9 Porseleinen plaquettes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Plated fruitschaal 6069
Plated fruitschaal

Resultaat:

35 EUR