Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3527
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Klokkenstel met 2 kandelaars 3505
Klokkenstel met 2 kandelaars

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Vuurvergulde klok (Amor) 3595
Vuurvergulde klok (Amor)

Resultaat:

3.800 EUR

Verkocht
Vuurvergulde empire pendule 3502
Vuurvergulde empire pendule

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Boulle klok 3597
Boulle klok

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3607
Friese staartklok

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Tafelklok, dubbel snek 3514
Tafelklok, dubbel snek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3582
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Bronzen kartelklok 3533
Bronzen kartelklok

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Italiaanse staande klok 3524
Italiaanse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kolompendule 3506
Kolompendule

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Friese stoelschippertje 3602
Friese stoelschippertje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Porseleinen klok, engelen 3521
Porseleinen klok, engelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3548
Klokkenstel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3599
Weense regelateur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3617
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Porseleinen vaaspendule 3566
Porseleinen vaaspendule

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3579
Weense regelateur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tafelklok 3540
Tafelklok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse reiswekker 3543
Franse reiswekker

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse reiswekker 3572
Franse reiswekker

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Comtoise met pronkslinger 3626
Comtoise met pronkslinger

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3519
Klokkenstel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Frans marmeren pendule 3538
Frans marmeren pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vrijslinger 3567
Vrijslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen klokje 3569
Porseleinen klokje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse bronzen klok/pendule 3600
Franse bronzen klok/pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3606
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3614
Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3528
Klokkenstel

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Porseleinen klok, goud 3520
Porseleinen klok, goud

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse pendule 3515
Franse pendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot zakhorloge in kistje 3531
Groot zakhorloge in kistje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Comtoise 3522
Comtoise

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Notenhouten tafelklok 3542
Notenhouten tafelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Staande klok, Westminster 3564
Staande klok, Westminster

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Comtaise 3610
Comtaise

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse rood marmeren pendule 3537
Franse rood marmeren pendule

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Sierpendule, kindje 3509
Sierpendule, kindje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tafelklok 3525
Tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tafelklok 3513
Tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Regelateur 3588
Regelateur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staande klok, Westminster 3598
Staande klok, Westminster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 20e eeuw 3633
Friese stoelklok, 20e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Brede tafelklok + spiegels 3641
Brede tafelklok + spiegels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Klokje met speelwerk 3529
Klokje met speelwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Legering tafelklokje 3571
Legering tafelklokje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eikenhouten Fries schippertje 3631
Eikenhouten Fries schippertje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3635
Friese staartklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese schippertjesklok 3637
Friese schippertjesklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bisquit pors. klokkenstel 3523
Bisquit pors. klokkenstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Klokje, 2 figuren 3570
Klokje, 2 figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese schippertjesklok 3580
Friese schippertjesklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Klok 3625
Klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Klein stoelklokje 3608
Klein stoelklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Regelateur 3621
Regelateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eikenhouten BimBam regelateur 3639
Eikenhouten BimBam regelateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels klokje 3532
Engels klokje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Comtoise klok, 2e helft 20e eeuw 3591
Comtoise klok, 2e helft 20e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Regelateur 3620
Regelateur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Pubklok 3609
Pubklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sallander stoelklok 3618
Sallander stoelklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pubklok 3619
Pubklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderijklokje, Schwartzwald 3628
Schilderijklokje, Schwartzwald

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse koekkoeksklok 3630
Duitse koekkoeksklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Regelateur, 2e helft 20e eeuw 3636
Regelateur, 2e helft 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zaanse klok, groot model 3624
Zaanse klok, groot model

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Regelateur 3622
Regelateur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plated tafelklokje 3576
Plated tafelklokje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude pendule 3613
Oude pendule

Resultaat:

15 EUR