Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Parijs 1042
Jan Rijlaarsdam, Parijs

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, acryl op papier 1163
Jan te Wierik, acryl op papier

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Pastel onges. 1114
Pastel onges.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1111
Jan te Wierik

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1112
Jan te Wierik

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Jan van Vuren 1011
Jan van Vuren

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Schild man in grot 1465
Schild man in grot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Karl Ernst Morgenstern 1168
Karl Ernst Morgenstern

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Corneille object 1302
Corneille object

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, putti 1007
Schilderij, putti

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
G. Krol 1189
G. Krol

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Indonesisch schilderij 1383
Indonesisch schilderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Corneille groot 1054
Corneille groot

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg 1067
H.C. Kranenburg

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bruggencate 1038
Bruggencate

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, naar J. Israels 1374
Schilderij, naar J. Israels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ikoon, gezichtsafname 1433
Ikoon, gezichtsafname

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Aart van Dobbenburgh, bloemen 1468
Aart van Dobbenburgh, bloemen

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Joop Kropff 1500
Joop Kropff

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gesigneerd Henry Schouten 1360
Gesigneerd Henry Schouten

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kerkelijk Jezus 1081
Kerkelijk Jezus

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, Larens interieur 1409
Schilderij, Larens interieur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Dorpgezicht 1075
Dorpgezicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Schilderij 1442
Schilderij

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
4 Etsen 17e-18e-19e eeuw 1131
4 Etsen 17e-18e-19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Johannes de Doper 1239
Johannes de Doper

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Nefkens 1122
Schilderij, Nefkens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. van Syben de Maroye 1202
E. van Syben de Maroye

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerde ets, cavaleristen 1227
Ongesigneerde ets, cavaleristen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ets, A.P. Derksen van Angeren 1299
Ets, A.P. Derksen van Angeren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Funke 1026
Anton Funke

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aquarel, onduidelijk gesig. 1277
Aquarel, onduidelijk gesig.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, clown 1415
Schilderij, clown

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
P.de Regt 1085
P.de Regt

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Gijs Kramer 1159
Gijs Kramer

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Burghout 1355
Schilderij, J. Burghout

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Legrand 1006
Louis Legrand

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Corneille litho 1092
Corneille litho

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, E. Rabbers 1124
Schilderij, E. Rabbers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Heyne 1339
Schilderij, A. Heyne

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Map 11 lithografiën Alfons Mucha 1033
Map 11 lithografiën Alfons Mucha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Hoos 1331
Frans Hoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud Hollands tafereel 1224
Oud Hollands tafereel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerde ets 1276
Ongesigneerde ets

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse karikaturen ca. 1800 1297
Franse karikaturen ca. 1800

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ikoon, klein 1319
Ikoon, klein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Etsen 18e-19e eeuw 1137
4 Etsen 18e-19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Portret van een dame 1146
Portret van een dame

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ets, Pieter Dupont 1234
Ets, Pieter Dupont

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Miniatuurportret Jan Schuman 1354
2x Miniatuurportret Jan Schuman

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw 1021
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Stilleven, aardewerken kan 1024
Stilleven, aardewerken kan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gasteiger 1043
Gasteiger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
B. Baaijens 1061
B. Baaijens

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, P. de Zwart 1069
Schilderij, P. de Zwart

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
B. Baaijens 1084
B. Baaijens

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen 1088
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kaart Frankrijk 1258
Kaart Frankrijk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, havengezicht 1413
Schilderij, havengezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, J. ten Cate 1183
Schilderij, J. ten Cate

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw 1273
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, water 1372
Onduidelijk gesigneerd, water

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Pastel 1097
Pastel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B. Baaijens, Bommelas 1102
B. Baaijens, Bommelas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Bakker 1142
Schilderij, A. Bakker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rembrandt van Rijn, zelfportret 1174
Rembrandt van Rijn, zelfportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, man met kar 1176
Schilderij, man met kar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ridder te paard, impressionistisch 1323
Ridder te paard, impressionistisch

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst 1429
Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderijtje 1448
Schilderijtje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille 1507
Corneille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille 1508
Corneille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille 1509
Corneille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouache 60-er jaren 1053
Gouache 60-er jaren

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven 1287
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Verhoesen 1421
Schilderij, naar Verhoesen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Monogram, zeegezicht 1451
Monogram, zeegezicht

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
P. Dupont, Amsterdam gravure 1040
P. Dupont, Amsterdam gravure

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Reinier Zeeman ca. 1700 1149
Reinier Zeeman ca. 1700

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp 1222
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
naar Vertin 1247
naar Vertin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ets, Arthur Fooker 1675 1255
Ets, Arthur Fooker 1675

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Althuizen, stilleven 1272
Althuizen, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. ter Horst, vissen 1294
F. ter Horst, vissen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F. ter Horst, Madonna 1296
F. ter Horst, Madonna

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, B. Arps 1366
Schilderij, B. Arps

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oelen 1393
Oelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij. Geelong 1398
Schilderij. Geelong

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Groenwegh 1462
Schilderij, Groenwegh

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
1 Schilderij, landschap 1490
1 Schilderij, landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, zeegezicht 1491
Schilderij, zeegezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesisch schilderij, ossenspan 1493
Indonesisch schilderij, ossenspan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesisch schilderij, havenplaats 1494
Indonesisch schilderij, havenplaats

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesisch schilderij, rijstvelden 1496
Indonesisch schilderij, rijstvelden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig, abstract 1065
Onduidelijk gesig, abstract

Resultaat:

45 EUR