12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Doosje figuren
Startprijs 40 EUR

Ovale dienblad
Resultaat: 45 EUR

Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Hanglamp
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.

Messing spiegel
Startprijs 20 EUR

Deksel-bierpul
Startprijs 30 EUR

Doos diversen
Geen vanafprijs

Gietijzeren schotel
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren doorbroken sierbord (historisme) ca. 1890 met onleesbaar gietstempel ø21,5cm. Cond.: G

Antieke bowlingbal
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G

Kleine mijnwerkerslamp
Startprijs 25 EUR

Kleine messing mijnwerkers lamp. H. 15 cm. øca. 6cm.

Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR

Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U

2 Grote kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 in barok stijl 106cm. Cond.: G

Grote losse kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote oude bronzen kandelaar in barok stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 78cm. Cond.: G

2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Spiegel met koper
Startprijs 40 EUR

Spiegel ca. 1910, kopergeslagen met facetgeslepen glas in goede staat 52x27x16cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Hanglamp, melkglazen schaal
Startprijs 200 EUR

Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R