Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G
Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G
Lucebert mei '68 (Lubertus Jacobus Swaansdijk 1924 Amsterdam - 1994 Alkmaar) , zwarte inkt op papier, man in landschap 20x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd rond wintergezicht ca. 1900, geschilderd op terracotta ø21cm. Is gebroken geweest en gelijmd.
W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 26x18,7cm. Cond.: G
Lilian Luiten 48/100 (1943 Enschede), lithografie op papier, vrouwelijk naakt 51x43cm. Cond.: G
Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G
Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper, woestijn monnik met patriarchenstaf en lange baard. St. Eutymius
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G
J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G