Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G
Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, portret van een vrouw (lichte vochtvlekken) 18x24cm. Cond.: R
Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G