Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Reinier Zeeman ca. 1700
Resultaat: 50 EUR

Reinier Zeeman ca. 1700, gedruckt bij G. Valk Amsterdam, Nieuwe Scheeps Batalien 26x16cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, boerenvrouw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G

Litho, Chicot
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G

Ets, W.O.J. Nieuwenkamp
Resultaat: 50 EUR

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G

Ets, P.G. van Os, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G

Ets, A.P. Derksen van Angeren
Resultaat: 150 EUR

Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G

Portretje
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, portret van een vrouw (lichte vochtvlekken) 18x24cm. Cond.: R

Schilderij, B. van Weers
Resultaat: 35 EUR

Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G

Gesigneerd Henry Schouten
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G

Tekening, Willem Maris
Resultaat: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Ets, monogram P.
Resultaat: 35 EUR

Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G

Schilderij, H. Schallenberg
Resultaat: 26 EUR

Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G