12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Monogram, zeegezicht 1451
Monogram, zeegezicht

55 EUR

Theo Goedvriendt, Italië 1452
Theo Goedvriendt, Italië
Startprijs 600 EUR
M. Maat, Vechtoever 1453
M. Maat, Vechtoever

20 EUR

2 Aquarellen C.W. 1455
2 Aquarellen C.W.
Startprijs 50 EUR
3 Duitse kaarten, 17e eeuw 1456
3 Duitse kaarten, 17e eeuw
Startprijs 75 EUR
Tweeluik, Hollands landschap 1459
Tweeluik, Hollands landschap
Startprijs 40 EUR
Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman 1460
Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman
Startprijs 50 EUR
Stilleven met roemer 1463
Stilleven met roemer
Startprijs 40 EUR
Wilton, bloemenverkoopsters 1466
Wilton, bloemenverkoopsters
Startprijs 250 EUR
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen 1088
B. Baaijens, watermolen Haaksbergen

70 EUR

Kopie Allmeister 1341
Kopie Allmeister
Startprijs 650 EUR
Ongesigneerd, man met jongen 1003
Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR
Corneille 1507
Corneille

60 EUR

Corneille 1508
Corneille

60 EUR

Corneille 1509
Corneille

60 EUR