Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver, cloisonne schenkkan
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...

Grote kandelaar zilv.
Resultaat: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U

Grote Joodse kom
Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U

Zilveren model Ferrari
Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia

Zilveren schaal 18e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U

Zilveren ei
Resultaat: 1.250 EUR

Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...

Fruitschaal op voet zilver
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U

Bijbeltje, dubbel slot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren gegraveerde tabaksdoos op vier pootjes 835/000, jaarletter I: 1868, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven 13x8cm. ca. 163gr. Cond.: U

Edelman
Resultaat: 300 EUR

Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U

2 Avondmaal bekers
Resultaat: 275 EUR

Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U

Zilveren dekseldoosje met putti
Resultaat: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....

Strooiers
Resultaat: 220 EUR

Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U

Bewerkt ei
Resultaat: 185 EUR

Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U

14 Div.pennen/potloden
Resultaat: 185 EUR

Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G

Zilveren melk- en suikerpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 135 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U

9 Zilveren knopen
Resultaat: 130 EUR

Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G

9 Fotolijstjes
Resultaat: 130 EUR

Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 125 EUR

Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U

Koets zilver
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur rijtuig Hollands, jaarletter R: 1977. 835/000 ca. 100gr. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U

4 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 100 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

Zilveren malienkolder tasje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U

5 Delen zilver
Resultaat: 85 EUR

Hollands zilveren kandelaar, laag model 2 zilveren zoutbakjes op pootjes (waarvan 1 met blauwglazen inzet), 1x servetring en 1x verzilverd tafelkandelaartje Cond.: G

Zilv. scharenslijpkarretje
Resultaat: 85 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U

Flacon, zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U

Krist. flesje met zilv. voet/dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G

Blaasbalg, zilver
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

Zilveren pijpje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren sigarettenpijpje met benen mondstuk versierd met staande leeuw 835/000 Cond.: U

Doosje zilver
Resultaat: 80 EUR

Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel MT: W.P. Willem de Plegt Schoonhoven, jaarletter 1883. 835/000 ca. 33gr. 10cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met binnebeugel MT: B onduidelijk, 835/000 ca. 26gr. 8cm. Cond.: U

11 Zilveren vorkjes
Resultaat: 75 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U

Zilv. bonbonierre
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren bonboniere op voet met opengewerkte rand en kabelmotief 14xø15cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G

5 Zilveren lepels en vorkje
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U

Zilveren mandje
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U

Arabisch zilv. schaal
Resultaat: 60 EUR

Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U

Keltum bestek
Resultaat: 60 EUR

Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G

Diverse zilveren servetringen
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren servet- en vingerdoekringen (rond, ovaal en achthoekig). Allen 835/000 Hollands. Gewichts samen ca. 152gr. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Vierkant Engels zilveren doosje met scharnierend deksel, Hollands Z1 keur 925/000 8,5x8,5x3,5cm. Cond.: U

Veel verzilverd bestek
Resultaat: 50 EUR

50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...

Zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren ketting
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 50 EUR

24 Delen oud plated; zoutstrooiers, bril, flesje, broches, kruis, etui etc. Cond.: G

Plated deksel
Resultaat: 50 EUR

Plated close-off deksel met maiskolf montuur, gemerkt Christofle 17x22x22cm. Cond.: G

Ovaal zilveren pillendoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pillendoosje met knopje op deksel 900/000 ca. 23gr. 5x2cm. Cond.: U

Div. klein zilver
Resultaat: 45 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

Zilveren koolpotje
Resultaat: 40 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U

Pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G

Theezeefje + onderbakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U

Zilveren breipennenhouder
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren breipendoppen in de vorm van laarzen aan jasseronketting 835/0200 ca. 26gr. Cond.: U

Calebas, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse calebas met zilveren opening, gegraveerd Amistad 5xø9cm. In zeer goede staat.

Zilveren poedersuiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel, jaarletter I: 1918. 835/000 ca. 48gr. L.: 16cm. Cond.: U

Grote zilv. lepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U

Zilveren rozenkrans
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren rozenkrans 2e gehalte MT: C. van der Wadding Arnhem ca. 1900 ca. 28gr. Cond.: U

Zilv. armband, bijbelslot
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren bijbelslot vermaakt tot armband met jasseron-tussenschakels ca. 26gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren vogelpaar
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren vogelpaar zittend op een takje. 925/000 ca. 32gr. 5cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud zilver; 1x bewerkt heft (brievenopener), 1x lippenstift houder 800/000 en 1x mesje, Christoffle France 4,5-11cm. Cond.: G

Zilveren suikerlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G

6 (zilveren) Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Zes delen miniaturen ca. 1900, deels zilver; 3x miniatuurzaag 925/000, 1x zilveren spijker met monogram, fungerend als potlood, 1x miniatuurschep (geen zilver), 1x miniatuur zakmes 3,5-6cm. Cond.: G

3 Zilveren kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie sierkurken; 2x zilver en 1x plated schenkkurk Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 30 EUR

Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...

Plated visbestek
Resultaat: 30 EUR

14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G

Kristallen poederdoos, zilv. deksel
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R

Zilveren doosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 30 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R

2 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutstrooiers
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Chatelaine met nagelvijl
Resultaat: 30 EUR

Zilveren of plated chatelaine met klein zwaard in heft. gebruikt als vijl 19e eeuw, 16cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R

7 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G

2 Plated schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G

6 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G

2 Plated sauskommetjes
Resultaat: 25 EUR

Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G

Rond zilv. pillendoosje
Resultaat: 25 EUR

Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U

2 Suikerscheppen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U

Plated pronkschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Plated beugeltas 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G

Zilv. sigarenhouder in foudraal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G

Asbak met zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Zakmesje aan ketting
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G