Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G

Staande smeedijzeren lamp
Resultaat: 400 EUR

Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote kroonluchter ca. 1930 met glazen pegels en versieringen. 16-Lichts voor kaarsen 102xø72cm. Cond.: G

Holl. bakbarometer
Resultaat: 280 EUR

Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G

Chin. bronzen dekselvaas
Resultaat: 275 EUR

Aparte Chinees bronzen bewerkte dekselvaas met Foohond, filigrain kopersierwerk en emaille beslag. Geheel staand op drie poten ca. 1900 12x10x5,5cm. Cond.: G

Gobelin met stang
Resultaat: 220 EUR

Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.

Kristallen lamp
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G

Penvuur, tweeloops
Resultaat: 170 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

15 Natuurstenen plaquettes
Resultaat: 130 EUR

Vijftien oude Chinees natuurstenen reliefs, spelden, hangers (jade?) etc. 3-6cm. Cond.: G

Amerikaans kanon
Resultaat: 125 EUR

Oud ijzeren kanon ca. 1900 "W.R.A. Co trademark registered USA..................August 20 1901" Geheel in originele staat 18x44x17cm. Cond.: G

Groot boek
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S

Petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Schitterende petroleumlamp met porseleinen voet en messing ca. 1890 met geslepen glazen reservoir in zeer goede staat 75xø17cm. Ronde tulp is gebarstenCond.: G

Stick barometer (Nijmegen)
Resultaat: 120 EUR

Stick barometer 19e eeuw, gemerkt W.B. Gunther Nijmegen van notenhout in zeer goede originele staat 91x14x9cm. Cond.: G

Jugendstil fruitschaal op voet
Resultaat: 110 EUR

Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U

Petroleumlamp, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen opaline
Resultaat: 110 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900 gemaakt van opalineglas met als voorstellingen Josephine en Napoleon. Koperen voet en armaturen met bol glas 71xø17cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R

Romeins marmeren plaquette
Resultaat: 100 EUR

Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G

Vergulde houten console
Resultaat: 100 EUR

Grote houten polychrome vergulde handgestoken wandconsole 20e eeuw van goede kwaliteit 30x28x23cm. Cond.: G

Tabaksdoos, messing
Resultaat: 95 EUR

Duitse notenhouten tabakspot met messing beslag ca. 1890 in zeer goede staat 20xø15cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Sabel
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere Oosterse sabel , Indonesië,Papua of Nieuw-Guinea?, 19e eeuw, originele heft en bewerkte schede
L.79 cm., Cond.:G.

Messenset
Resultaat: 90 EUR

Uitgebreide nieuwwaardige bestekcassette met bistrobestek, diverse grote messen, vleesvork, schaar etc. Merk: Weber & Kochmann 33x46x10cm. Cond.: U

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 90 EUR

Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G

Bronzen ikoon
Resultaat: 85 EUR

Oud bronzen ikoon met emaille beschildering 19e-20e eeuw 11x9,3cm. Cond.: G

Dubbelloops, voorlader
Resultaat: 85 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G

Jugendstil schenkkaraf
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G

Gietijzeren kachel
Resultaat: 80 EUR

Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G

Majolica staande petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Prachtige majolica Jugendstil petroleumlamp met koperen monturen ca. 1900. Voet is iets verbogen 55xø12cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, schemerlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke kaarskandelaar met putti en druivenmotief ca. 1890 omgebouwd tot electrische schemerlamp in goede staat 86xø46cm. Cond.: G

2 Staande petroleumlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee staande electrische petroleumlampen; 1x majolica staande petroleumlamp met witglazen kap en brons gepatineerde voet, majolica pot is gelijmd 54x26cm. 1x petroleumlamp zonder kap 34xø17cm. Cond.: ...

16 Engelstalige boeken
Resultaat: 80 EUR

16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 72 EUR

Grote oude Engelse barometer ca. 1950 in zeer goede staat 89x37x10cm. Cond.: G

Inktstel, poes
Resultaat: 70 EUR

Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G

Gedreven aker
Resultaat: 70 EUR

Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G

Barometer, papieren platen
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bakbarometer 20e eeuw ner papieren beschilderde achterplaat en notenhouten omlijsting 104x27cm. Cond.: G

2 Thermometer figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke thermometers met figuren staande op albasten zuil ca. 1890 (compositie metaal) 42cm. Cond.: G

Tifanny lamp, vierkant
Resultaat: 70 EUR

Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Tinnen snavelkan, 17e-18e eeuw, gemerkt Lefebur A. Lill 24x19xø15cm. Cond.: G

Godslamp
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse godslamp van roodkoper met messing, engelgezichten en guirlandes in goede originele staat 45xø26cm.

2 Boeken Duitsland WO II
Resultaat: 70 EUR

2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...

Cloisonne dekselpot
Resultaat: 65 EUR

Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 65 EUR

Houten accordeon ca. 1890 Duitsland, gemerkt Imperial Accordeon made in Germany. In zeer goede originele staat 37x38x20cm. Cond.: G

4 Netsuke
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G

Godslamp 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G

Staande design lamp
Resultaat: 60 EUR

Moderne design staande leeslamp van metaal in zeer goede staat .H181cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse roodkoperen beddepan met mooi bewerkt deksel in zeer goede staat 82xø31cm.

2 Engelen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve gipsen engelen (beschilderd) in goede orignele staat. gemerkt 588 C.v.P. 20e eeuw , 30-32cm. Cond.: G

2 Vergulde wandlusters
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R

Stick barometer met inleg
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse barometer 2e helft 20e eeuw met messing armatuur in klassieke stijl 105cm. Cond.: G

Verzilverde schuiftrombone
Resultaat: 60 EUR

Prachtige oude plated trombone, gemerkt Antoine Coutois Brevete Facteur du National. 8 Rue de Nancy Paris. In originele koffer Cond.: G

Gietijzeren paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.

Klarinet
Resultaat: 55 EUR

Oude klarinet, gemerkt Rickelwerth, gesigneerd Geschützt ca. 1930 in goede originele staat 66cm. Cond.: G

Kris, boedha figuur
Resultaat: 55 EUR

Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G

Art Deco emmer + deksel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G

Duitse kruik met hengsel
Resultaat: 50 EUR

Duitse aardewerken kruik met blauwe beschildering ca. 1900 in zeer goede staat 31xø20cm.

Sieradendoos
Resultaat: 50 EUR

Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Koperen emmer, Zeeland
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen emmer ca. 1900 met voorstelling van het wapen van Zeeland en schaatsers op het ijs 26xø28cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Tinnen 2-lichts kandelaar, gemerkt Liberty & Co Tudrio English Pewter 13x24x12cm. Cond.: G

2 Theekannen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse theepotten 1e helft 20e eeuw; 1x terracotta rondom bewerkt 23x22x14cm. en 1x messing rondom bewerkt 12x10x15cm. Beide in goede originele staat Cond.: G

2 Bokalen met oren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse pronkbokalen (historisme) neo Renaissance met zwart marmeren voet. Beide stukje af 41x19xø13cm. Cond.: G

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins
Resultaat: 50 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden

Kavel div.bestek
Resultaat: 50 EUR

Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen

2 Lampen
Resultaat: 47 EUR

Twee messing lampen 1e helft 20e eeuw; 1x scheepslamp met handgreep en tekst "Not under command" 23xø15cm. en 1x carbidlamp met handvat en venster 22xø9cm. Cond.: G

Madonna in messing luikje
Resultaat: 46 EUR

Koperen reisikoon ca. 1900 met daarin een handbeschilderde porseleinen plaquette (ongesigneerd) voorstellende Madonna met kind 21x11x1,5cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 45 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Wandfontein, vogel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige antieke wandfontein in de vorm van een vliegende duif met open bek waaruit het water stroomt ca. 1910. Plated koper 14x23x26cm. Cond.: G

13 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

13 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

14 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

14 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

Jugendstil stijl schildersezeltje
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve bewerkte ijzeren schildersezel in rococo vormgeving 2e helft 20e eeuw 63x29x28cm. Cond.: G

Diverse oude brillen
Resultaat: 45 EUR

Diverse oude brillen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat

Hindeloopen pijpenrekje
Resultaat: 45 EUR

Hindeloopen wandrekje voor tabakspijpen ca. 1890 met daarbij 3 tabakspijpen in zeer goede staat 21x26x19cm. Cond.: G

Kapsetje
Resultaat: 45 EUR

Antiek vernikkelde dames borstelset met krultang en krultanghouder (5-delig) in originele goede staat 15-24cm. Cond.: G

Barometer met paard
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse barometer met houtsnijwerk en paard ca. 1920 in zeer goede staat 49x25cm. Cond.: G

Duits keukenkastje
Resultaat: 45 EUR

Nieuwaardig Duits keukenkastje met keramieken lades voor kruiden etc. Blauw bloemmotief 41x58x14cm. Cond.: U

Brievenhouder
Resultaat: 45 EUR

Schitterende Grunderzeit bronzen brievenhouder ca. 1890, gemerkt Carpe Diem in vrijmetselaarsteken. Nr. 339.365-96. Opengewerkt met afbeeldingen van diverse putti 22x24x14cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 45 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

Messing kist
Resultaat: 45 EUR

Grote kopergeslagen turfkist 1e helft 20e eeuw. Voorzijde, deksel en zijkanten tweedimensionaal bewerkt. Voorstellingen met figuren binnenshuis 29x51x35cm. Cond.: G

Hallampje met pegels
Resultaat: 45 EUR

Oud kristallen kroonluchtertje 20e eeuw met diverse kristallen pegels (1 pegel mist) 1 lichtpunt in goede originele staat. 62xø29 cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Petroleumlamp met blauw-glazen voet en bewerkte creme-kleurig reservoir in zeer goede staat 44xø22cm. Cond.: G

Ovale dienblad
Resultaat: 45 EUR

Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G

Nos Contemporains
Resultaat: 45 EUR

Nos Contemporains uitgegeven bij Adolf Eckstein Berlijn

Kruik + Zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits aardewerk 19e eeuw; 1x kruik met blauw bloemendecor 31xø19cm. en 1x levensmiddelvat met oren en blauw decor 20xø18cm. Cond.: G

Tinnen sierbord
Resultaat: 40 EUR

Origineel zwaar tinnen Jugendstil sierbord ca. 1900 met vrouwenbuste en bloemen als voorstelling ø27cm. Cond.: G

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 40 EUR

Staande lampevoet van bewerkt latoenkoper ca. 1880. kap is van latere datum 59xø34cm. Cond.: G

Pathefoon
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten pathefoon ca. 1920 gemerkt Electrola Nonanes und Berlin in originele goede staat 34x40x40cm. Cond.: G

Openhaardset met blaasbalg
Resultaat: 40 EUR

6-Delige messing openhaardset ca. 1900 bestaande uit; 2x vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 kolenschep, 1 tang en 1 pook 72cm. Cond.: G

Pianoklok
Resultaat: 40 EUR

Pallisander houten metronome "De Maelzel Paris" ca. 1910 in zeer goede staat, functioneerd goed 23,5x11x11cm. Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G

Helm, harnas
Resultaat: 40 EUR

Metalen geklinknagelde helm 20e eeuw met messing in zeer goede staat. Handwerk, zonder binnenhelm (draagbaar) 35,5xø22cm.

Telefoon
Resultaat: 40 EUR

Antieke metalen telefoon gemerkt Kjöbenhauns Telefon, in redelijke staat 31x19x13cm. Cond.: R

3 Antieke kaarskandelaars
Resultaat: 40 EUR

Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G