Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaars Meissen
Resultaat: 1.800 EUR

Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....

Grote Imari vaas
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G

5-Delig blauw kaststel
Resultaat: 425 EUR

Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R

Schotel met krijgers
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G

Grote schotel geisha's
Resultaat: 300 EUR

Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.

2 Grote Chinese vazen
Resultaat: 290 EUR

Twee grote porseleinen Chinese deksel-siervazen 20e eeuw met vijverdecor met karpers in goede staat 56xø27cm. Cond.: G

Wedgwood plaquettes
Resultaat: 275 EUR

Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G

Vlinder dekseldoosje
Resultaat: 240 EUR

Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G

Vaas, zilveren dop
Resultaat: 240 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G

Meissen kaarsenkandelaar
Resultaat: 225 EUR

Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R

Porseleinen buste
Resultaat: 220 EUR

Keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.

Kutani dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U

Gemberpot, zilveren dop
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G

Knobbelvaasje
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 185 EUR

Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G

Chinese vaas, figuren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.

16 Delen Chin. pors, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G

2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met landschapsdecor en figuren, beide met haarscheur 25xø11cm. Cond.: M

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Resultaat: 160 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

6 Gekleurde bloementegels
Resultaat: 160 EUR

Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R

Keramiek schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M

Bord, 17e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U

3 Boeren jade figuren
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese albasten figuren 19e eeuw, lichte chips 22-23cm. Cond.: R

Grote blauwe pot
Resultaat: 110 EUR

Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G

Delftse vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen, takken, haan en vlinder. geribbelde rand. Haarscheuren bodem ø22,5cm. Cond.: R

Plateel bloempot
Resultaat: 100 EUR

Grote Gouda platelen cachepot ca. 1930 (haarscheur) Zuid Holland E.A. Rolf 18xø27cm. Cond.: R

Doosje met 18 tegels
Resultaat: 90 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

Petrus Regout servies ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

11-Delig Petrus Regout Maastricht koffieservies ca. 1890, decor Packhorse. Haarscheur in suikerpot en oortje eraf, 2 kopjes beschadigd 6-14cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Japans goudimari sierborden met bloemmotief en vliegende haan. 1 bord met chip uit de rand (gelijmd) ø24,5cm. Cond.: G

Gouds plateel vaas ca. 1930
Resultaat: 90 EUR

Grote Hollandse Gouda platelen vaas met bloemmotief "Buenos Kon. Plazuin" 33xø20cm. Cond.: G

Chinees pors. trekpotje ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G

Grote blauw porseleinen pot
Resultaat: 90 EUR

Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G

Gemberpot 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G

2 Borden keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G

4 Blauwe kommetjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkommen met blauwpaars landschapsmotief en hoogwaardigheidsbekleders. 2x Goed, 1x randschade en 1 met haarscheuren 5,5xø11,6cm. Cond.: R

Suffbottle
Resultaat: 80 EUR

Japans glazen snuifflesje met twee geisha's aan beide zijden afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 9cm. Cond.: G

2 Chin. pors. rijstkommen + schotel
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en onderschotels (1 extra schotel en 1 deksel is gelijmd). Ca. 1900 Fam. verte, lichte randschade 10xø13,7cm. Cond.: R

Olifant met monnik
Resultaat: 80 EUR

Satsuma porseleinen figuur 1e helft 20e eeeuw voorstellend een olifant met Boedha in goede staat 28x16x10cm. Cond.: G

Cake dekselschaal
Resultaat: 75 EUR

Prachtige keramieken cake/dekselschaal met voorstellingen van kinderen spelend met dieren. gesigneerd Sancy Wyhe? (onduidelijk gesigneerd) Engeland ca. 1900 14x28x13cm. Cond.: G

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose sierbord met bloemmotief en vogel. Haarscheur met chip ø22,7cm. Cond.: R

Theebus Frans, zilv.rand
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G

Dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G

2 Wedgwood lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee keramieken Wedgwood of Etruria tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø13cm. Cond.: G

Oude Chinese druksteen
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 56x20x6cm. Cond.: G

Suffbottle
Resultaat: 70 EUR

Japans glazen snuifflesje met bloemen en vlinder afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 8cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord met drakendecor 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

3 Bordjes Fam. Rose
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose bordjes 18e eeuw met figurendecor. Haarscheuren en 1 chip ø12-ø16,5cm. Cond.: R

3 Imari kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G

2 Schotels, vis
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 60 EUR

Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.

2 Aardewerken schalen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinese gemberpot, rondom beschilderd met landschapsmotief in zeer goede staat 15xø16cm. Cond.: G

Wasstel, Societe Ceramique
Resultaat: 60 EUR

4-Delig Jugendstil lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1910 33xø35cm. Cond.: G

2 Bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari sierbordjes met gouddecor, bloemen en lint. 1x lichte randschade ø16,9cm. Cond.: G

Imari schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse dekselpot (haarscheur) met oren. Bijzonder fijn uitgewerkt met bloem- en bladdecor 13x18x12cm. Cond.: R

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R

Ivoren netsuke
Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 55 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met koeienvoorstellingen 20e eeuw in zeer goede staat 33xø13cm. en 31xø11cm. Cond.: G

11 Petit-four schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

12 Delen Gouda plateel Holland; 11x petit-four schaaltjes ø8cm., gemerkt Regina Gouda Holland etc. en 1x vaasje ongemerkt (chip) 6xø5,5cm. Cond.: R-G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

6 Borden Meissen
Resultaat: 50 EUR

Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G

2x Rosenthal vaas
Resultaat: 50 EUR

1x Grote Rosenthal Home Design glazen knobbelvaas (zwart) in originele doos 2e helft 20e eeuw Cond.: G, 1x 10x8x8cm. Cond.: G

Oude Chinese druksteen
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 35x19x7cm. Cond.: G

Delfts bord
Resultaat: 50 EUR

Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M

Kraagvaas met oortjes
Resultaat: 50 EUR

Goudimari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met twee oortjes (1 gelijmd), gedetailleerde bloemenvoorstelling 23,5x12,5cm. Cond.: R

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G

Familie Rose bordje
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G

6 Aardewerken kop&schotels
Resultaat: 45 EUR

Zes Engelse keramieken theekopjes met onderschotels, gemerkt Wood and Sons Burslem England Kenya ca. 1920 met palmendecor (Woods Ware) 8xø16cm. Cond.: G

Ca. 10 kop&schotels Royal Albert
Resultaat: 45 EUR

10 Kop & schotels w.o. Royal Albert porselein met bloemenmotief (Provincial Flowers) in goede staat 8xø14cm. Cond.: G

Dekselschaal Roloff
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselcoupe, gemerkt Roloff handgemahlt Deutsche Wertarbeit 60-er jaren met bloemdecor en oker band 22xø23cm. Cond.: G

Twee Chin. snuifflesjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G

2 Delen Chinees
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Chinees porselein ca. 1900 o.a; 1x schaaltje met geschulpte rand en bloemdecor 15x15cm. en 1x dekselkom met figuren en tekst (haarscheur) 14xø10cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

2 Boedha beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G

Ovale schaal, 2e wahl
Resultaat: 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G

Pors. beeld, Royal Kopenhagen
Resultaat: 40 EUR

Royal Copenhagen Denmark 905 NVX, zittende jongen met mes en stok 19cm. Cond.: G

Porseleinen hond
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G

2 Imari schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kommen met geschulpte rand en bloemendecor 9xø22cm. en 8xø21cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 40 EUR

Delfts bont sierbord Schoonhoven Holland met voorstelling van figuren bij weefgetouw gedateerd 1959 ø24,5cm. Cond.: G

2 Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes Hollandse Makkumse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse Hollandse spelen, gesigneerd 13x13cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Kantonese porseleinen borden met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G

Kutani bord, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtig Japans Kutani porseleinen sierbord met 2 samurai te paard afgebeeld 19e eeuw, met gouddecor 5xø30,5cm.

2 Porseleinen honden
Resultaat: 40 EUR

Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 24-26cm.

Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Chinese familie rose kom 18e eeuw met haarscheur en lichte randschade 6,5xø14,5cm. Cond.: R

10 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G

9 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...

Plated fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.