Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.