Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U
Bewerkte zilveren petit-four tang 800/000 ca. 46gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Zilveren schaartje in foudraal, bewerkt met ornamenten en putti-kopjes in de armen 925/000 ca. 87gr. L.: 12cm. Cond.: U
Collier van rose staafkoraal, 10-80 mm., L.70 cm., karabijnsluiting zilver 925/000 verguld.
4 Rijig collier van bloedkoraal, met tussenstuk GG ø4cm., en antiek slot GG 14 krt. L.ca. 64 cm.
Mix collier van jade, bloedkoraal staafjes en parels. Bolsluiting GG 585/000. L.65 cm.
Armband van 3 rij bloedkoraal met slot RG 14 krt. L. 20cm.
Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.
Grote zilveren visschep, model van de steel Hollands glad, bak is voorzien van uitgezaagd bloemmotief en gegraveerde vis. MT: vermoedelijk Bernardus Gillis, Den Bosch ca. 147gr. L.: 36cm. Cond.: U
Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Antieke zilveren Franse schaar 925/000, MT: JKLM ca. 74gr. L.: 15cm. Cond.: U
Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G
Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G
Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G
Ketting L.45 cm. waaraan hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een amazoniet 37x21mm. incl. oog. Oog is bezet met 4 blauwe diamanten. ca. 16.7 gr.
Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G
Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.
Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.
Collier van bergkristal met onyx 18x10 mm., L.42 cm., karabijn sluiting en tussen delen zilver 925/000. ca.96.6 gr.
Ring RG 585/000 in de vorm van een hoefijzer, ongest.getest, met 5 ronde gefac.smaragden in zeer goede kleur, en 4 oud slijpsel diamanten, 0.22 crt. W/SI, ø 50, 2.1 gr.
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Wandelstok van hardhout met zilveren Jugendstil greep L.: 82cm.
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Collier Aigner nr.A66389, L. 41cm., waaraan grijze en witte parels, 5cm., 33.8 gr. Voormalige verkoopprijs €199.-
Broche RG 585/000, ca. 1890, met 11 oud slijpsel diamanten, ca.0.30 crt. l.get.W-W/SI-PI, L.34 mm., 2.2 gr.
Art-deco broche WG/GG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.10 crt.,W/SI en 7 diamant rozen, L.43 mm., 3.2 gr.
5-Rijig parel collier aan een antiek 19e eeuws GG 14 krt.slot. L. ca. 39 cm.
Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.
Collier van jade bolletjes waartussen 14 bolletjes GG 585/000 slot GG, waaraan een hanger WG bezet met diamant. L.41-43 cm.
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U
Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.
Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...
2 Zilveren kroonzakhorloges.allebeide met seconden aanduiding. een met een paard op de achterzijde. Bij een ontbreken de wijzers.
Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..
Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.
Charm hanger van een ongevormde peacock kweekparel, 26x17 mm. karabijn sluiting zilver 925/000,
Ring GG 585/000 met een peervormige saffier 18x13 mm., ø54, ca. 5.75 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een amozoniet, 30x20mm., ø59, ca. 14gr.
Amethist set bestaande uit een collier L.48+2 cm., en oorhangers 58 mm., zilver 925/000, ca. 33gr.
Collier van ovaal gefac.saffieren oplopend 6-8mm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 25.1 gr.
Ring GG 585/000 met een robijn bol ø8mm., in goede kleur, en 12 briljanten 0.30 crt.,W/SI-PI, ø 64, 6.9 gr,
Ring RG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.20 crt. W/PI, ø 65, ca.4.1 gr.
Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G
Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)
Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U