Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Zeldzame Friese staartklok ca. 1800 in iepenhouten kast. Scheepjesmechaniek, molenmechaniek en wekkerfunctie. In goede originele staat (poppen mogelijk van latere datum) 135x37x23cm. Cond.: G
Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G
Zeldzame grote antieke Jugendstil majolica pendule met romantische voorstelling van zittende vrouw, gesigneerd C. Sticher. Zweepslagmotief, bloemenmotief en gouddecor. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer ...
Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Grote Franse eikenhouten gestoken pendule ca. 1890 met emaille cartouches en 8-daags uurwerk (Parijs). Voorstelling met bijenkorf, eikebladeren en boerengereedschap. In zeer goede originele staat 65x4...
Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm...
Zwaar bronzen klokkenstel Frankrijk ca. 1880 in Louis Quinze stijl geheel staand op klauwpoten. Uurwerk met emaille cartouches. 8-Daags uurwerk, gemerkt Ch. les Mt. in goede originele staat 45x28x20cm...
Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...
Frans marmeren pendulestel in goede originele staat ca. 1880 met 8-daags uurwerk. geheel compleet, geen beschadigingen 48x28x15cm. en 30x14x10cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Franse Boullle klok met bronzen armaturen ca. 1880. Koper inleg licht beschadigd, verder in goede staat. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk 31x15x8cm. Cond.: R-G
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London.In uitzonderlijk goede originele staat. 48x28x19...
Grote vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches. Gemerkt Comptoir General 9 B Poissoniere Paris H. Riondet. In zeer goede originele s...
Bronzen mysterieuze penduleklok voorstellend een dame in gewaad met pendule in de hand. geheel op marmeren voet 21e eeuw, gemerkt J. 34,5cm. Cond.: G
Grote Franse figurenpendule met zwart marmer ca. 1880. Voorstellend een meisje met boek en schrijfveer (opnieuw goud ingekleurd). 8-Daags uurwerk, compositie metaal 51x34x16cm. Cond.: G
Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand (WUBA), dubbele bel en bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 25x19x15cm. Cond.: G
Notenhouten pendule ca. 1830 met intarsia, horloge uurwerk en vuurverguld bronzen dak met vaas. Uurwerk ook ca. 1830 in goede staat 42x18x11cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Duitse staande klok ca. 1910 met eikenhouten kast en facetgeslepen glas. Westminster uurwerk, gemerkt Isgus. De klok is in goede originele staat 218x58x30cm. Lichte fineerschade aan rechterzijde Cond....
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880, verguld met keramiek. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 41x17x12cm. en 54x17x17cm. Cond.: G
Grote oude massief bronzen pendule met vaste console. Emaille cartouches in Louis Quinze stijl. Duits uurwerk F.H.S. met dubbele bel ca. 1960 in zeer goede staat 53x37x20cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok ca. 1880 Grunderzeit. Uurwerk met halfuurslag. In goede originele staat 51x32x16cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Antieke Franse wandklok ca. 1880 (zonder slagwerk) Porseleinen kast blauw met bloemdecor,met bronzen ornamenten emaille cartouches. 8 Daags uurwerk Klok verkeerd in uitstekende staat. 57x30x14 cm.
Franse pendule ca. 1880 van groen onyx met 8-daags uurwerk, onyx is gebarsten en 1 gietstuk mist 44x23x13cm. Cond.: R
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Jugendstil notenhouten tafelklok. Mooie vormgeving en prachtig bewerkte wijzerplaat met zweepslagmotief en bloemen ca. 1900. Stukje van de poot af, verder in zeer goede originele staat 38x29x19cm. Con...
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Franse groene onyx pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat. 2 stukjes brons missen 44x23x12c,. Cond.: G
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
Notenhouten lyravormige tafelklok met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1880 in Empire stijl met brons beslagen. In goede originele staat, functies zijn niet getest 32x16x6cm. Cond.: G
Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G
Duitse Junghans tafelklok met originele wandconsole ca. 1880 in notenhouten kast met kwartierslag. In goede originele staat 73x36x20cm.
Zeldzaam 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1890. In scheepsvorm waarvan de pendule van verlichting voorzien is. Compositie metaal beschilderd en gesigneerd A. Sega. Met 8-daags uurwerk in zeer go...
Prachtige grote oude mysterieuze pendule met marmeren voet en brons. gesigneerd Huquenin A. Paris (naar oud voorbeeld) 2e helft 20e eeuw. In zeer goede functionerende staat 68x16x16cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, voorstelling van een ridder met zwaard en harnas (wijzertje mist). 8-Daags uurwerk uit Parijs in goede originele staat 41x30x12cm. Cond.: G
Schitterende roodmarmer met bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zwaar uitgevoerd). Prachtige tweekleurige wijzerplaat in uitstekende staat 47x28x15cm. Cond.: U
Franse comtoise klok ca. 1880 met beschilderde latoen koperen omranding en pronkslinger. In zeer goede originele staat 130x36x17cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Zware messing tafelklok 1e helft 20e eeuw met slagwerk en geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele functionerende staat 16,5x8,5x7,5cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 met porselein en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 40x20x13cm. en 25x18x8cm. Cond.: G
Reclameklok met opschrift "Gimborn" 60-er jaren. Kunststof met metalen wijzers, electronisch 8xø39cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen cartelklok ca. 1880 (zonder slagwerk). Louis Seize stijl met mooi geëmailleerde wijzerplaat in goede originele staat 30x15x6cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...
Oude Junghans BimBam regelateur ca. 1910 met eikenhouten kast in originele staat 70x29x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Oude Warmink tafelklok (Wuba) met eikenhouten kast, bronzen monturen, maanstand en dubbele bel in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 34x23x18cm. Cond.: G
Franse bronzen vergulde figurenpendule met als voorstelling een ruiter te paard ca. 1870 en 8-daags uurwerk. In zeer goede staat 36x26x9cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger in goede staat 145x35x18cm. Cond.: G
Duitse jaarloper klok onder stolp, gemerkt S. Haller Simonswald in goede staat 2e helft 20e eeuw 30xø19cm.
Franse pendule ca. 1880 van koper en messing met 8-daags uurwerk en geëmaillerde wijzerplaat (Uurwerk uit Parijs) in zeer goede originele staat 49x24x16cm. Cond.: G
Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G
Messing tafelklok 50-er jaren, gemerkt Looping 15 jewels Alarm. 8-Daags uurwerk, goed functionerend en in zeer goede staat 15x12x5cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 met vuurvergulde bronzen applicaties op notenhouten kast. In zeer goede originele staat, functies niet getest 20x11,5x7cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Oude Zweedse vergulde houten Cartelklok ca. 1950 met emaille wijzerplaat. beschadigingen aan de vergulde kast 61x78x10cm. Cond.: R-G
Franse bronzen pendule ca. 1860 (gerestaureerd) met jongensfiguur in 18e eeuwse dracht. , 8-Daags uurwerk. schroefbaar deeltje mist 36x23x9cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in uitstekende staat 39x22x11cm. Cond.: U
3-Delig klokkenstel 2e helft 20e eeuw met wekkeruurwerk in barok stijl (functioneerd goed). Compositie metaal, brons gepatineerd en in zeer goede originele staat 37x24x10cm. en 20x19x8cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Schitterend 3-delig bronzen pendulestel Frankrijk ca. 1880 met 8-daags uurwerk in uitstekende staat 51x24x20cm. en 58x28x28cm. Cond.: G
Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G
Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G
Grote vergulde Franse pendule ca. 1850 met romantische man en vrouw bij een palmboom voorstelling. 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. In zeer goede originele staat. 47x33x11 cm.
Frans pendule uurwerk compleet met slinger. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880. In zeer goede staat met zwart marmeren wijzerplaat 10xø11cm. Cond.: G
Grote Franse marmeren pendule ca. 1900 met 8-daags goed lopend uurwerk in goede originele staat 29x59x10cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1870 (opnieuw goud gekleurd) ca. 1870. Voorstellend een vrouw aan het bidden bij een altaar. 8-Daags uurwerk, in zeer goede staat 36x30x10cm.
Notenhouten Junghans tafelklok, Grunderzeit ca. 1880 in goede originele staat 40x26x16cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk. Chips af bij voet, ongereinigd en wijzer mist 25x33x11cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 met originele kroon en tollen. In goede originele staat 97x35x18cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1880 met onyx en compositie metaal (opnieuw goudgekleurd). Voorstellend een meisje met schoolboeken. 8-Daags uurwerk (wijzer gebroken), verder in goede staat 40x31x13cm. Cond...
Uurwerk ca. 1890 van een wandregelateur, ongemerkt 41x15x8cm. Cond.: G
Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G
Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.
Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920 met geslepen glas in zeer goede staat, ongemerkt 33x24x13cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G
Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G
Oud houten zonneklokje 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie en emaille wijzerplaat ø45cm. Cond.: G