Grote zwart gelakte speeldoos met 12 melodiën en originele etagetafel ca. 1880. Mechaniek is in zeer goede staat, functioneert 100%. Beschildering op het deksel en zijkant 77x70x35cm. Cond.: G
Antieke Franse 19e eeuwse gardisten helm. In uitstekende originele staat. 32x32x21 cm., Cond.:G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U
Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G
Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 (of ouder) in zeer goede staat 24,5x16cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G
4-Delige bronzen bureauset ca. 1890 in rococo stijl. Bestaand uit; 2 kandelaars, 1 platte schaal en 1 inktpot 9-12cm. Cond.: G
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
Groot antiek 5-delig marmeren bureauset met bronzen figuur en armaturen in zeer goede originele staat. geheel bestaand uit; tablet met figuren, 2 inktpotten, briefopener, stempelkussen, asbak met luci...
Grote Oosterse cloisonne asbak ca. 1920. Brons met emaille inleg, in goede originele staat 58xø24,5cm. Cond.: G
Russisch bronzen huisaltaar met emaille ca. 1900 in zeer goede staat 27x12cm. Cond.: G
Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.
Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten tantalus met verchroomd beslag. Aflsuitbare likeurkelder met 3 karaffen, 4 glaasjes en lade ca. 1900 in zeer goede staat 30x27x33cm. Cond.: G
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierookvat staand op 4 poten, rondom bewerkt met draken en Foo-hond op deksel. (ca. 1900?) . In goede originele staat 29xø14cm. Cond.: G
Zes oude Chinese bronzen gewichten met fantasiefiguren 19e/20e eeuw 2,5-6,7cm. Cond.: G
Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen cloisonne vazen (emaille inleg) ca. 1900 met ringen. In zeer goede orignele staat 31xø18cm. Cond.: G
Art Deco tafelgong ca. 1930 met notenhouten voet en koperen gong in zeer goede originele staat 39x36x15cm. Cond.: G
Russisch bronzen huisaltaar met emaille ca. 1900 in zeer goede staat 22,5x14,5cm. Cond.: G
Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 8-lichts kroonluchter met adelaars 1e helft 20e eeuw. Naar barok voorbeeld, vermoedelijk Duitsland 60x65x65cm. Cond.: G
Oud Chinees gelakt huisaltaar met 3 lades. Uitgewerkt met Foo-Honden, draken en vogels. 1e helft 20e eeuw 57x37x28cm. Cond.: G
Twee aparte briefopeners 1e helft 20e eeuw; 1x aluminium met gezicht met baard, gesigneerd E. Syörffy + Co Aluminium Guss en 1x Bronz Cheshire Cat 22cm. en 19,5cm. Cond.: G
Oude kunststoffen figuren-tafellamp 20e eeuw. Voorstellend een vrouw met kind en putti 67x26x18cm. Cond.: G
Bronzen empire stijl olielamp voet ca. 1850 (geëlectrificeerd). Bewerkt met slangen en Hermeskoppen 44xø15cm. Cond.: G
Oud messing vogelkooitje met speelmechaniek (vogeltje beweegt en fluit), mechaniek moet worden nagekeken (hapert) 30xø16cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G
Prachtige Franse onderscheiding 19e eeuw "Napoleon empereur des Francais" "Honneur et patrie" in zeer goede staat 7x4cm.
Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.
Grote antieke koperen samovaar 1e helft 20e eeuw in goede staat (licht bedeukt) 40x34x24cm. Cond.: G
Twee aparte Friese kerfsnede fotolijsten ca. 1900 voor aan de wand in goede originele staat 40x36x4cm.
Franse hanglamp ca. 1900, gedeeltelijk brons in Louis Seize stijl. 4-Lichts met originele glazen kappen in zeer goede staat 93x53x53cm.
Aparte messing inktpot met daarbij behorende briefopener ca. 1920 met opklapbare Romeinse helm. Tevens helm op briefopener. 2 Schroefjes missen 18xø18cm. en 26x5x1,5cm. Cond.: G
Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G
Twee houten koekplanken; 1x 19e eeuw beide zijden bewerkt en 1x Oosters 20e eeuw beide zijden bewerkt 55-58cm. Cond.: G
Grote oude tafelglobe, gemerkt J.R.O. Globus verlag München (40-er jaren) 45xø31cm. Cond.: G
Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 in goede staat 16,5x10cm. Cond.: G
Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G
Tafelstuk ca. 1880, gemaakt van wit rookglas met messing bewerkte voet, omranding en bronzen putti. In zeer goede originele staat 19xø14cm. Cond.: G
Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G
Modern roodkoperen wandreliëf 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met putti 53x28cm. Cond.: G
Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U
Twee Oosterse cloisonne siervazen met bloemen en vlinderdecor 20e eeuw. Deukje in de rand 16xø8cm. Cond.: G
Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U
Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G
Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G
Vier replica dolken o.a; Derde rijk en Marine (21e eeuw) 38-55cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen handgrip (3 stempels in de grip) B. 27 en olifant. In redelijke staat (oxidatie lemmet en schede) 99cm. Cond.: R
Oude Duitse bajonet WO II Mausser C.I.S. 40 in redelijke staat (oxidatie) 40,5cm. Cond.: R
Twee antieke steekwapens; 1x harpoen (bodemvondst 18e-19e eeuw) en 1x bajonet WO I of WO II "42 Cul 8323" 40,5-182cm. Cond.: R-G
Oude tropisch houten bewerkte Indonesische kris (3-delig, fijn gestoken) 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 61x29x4cm. Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse bijbel anno 1690 door Hendrick & Jacob Keur Dordrecht en Marcus Doorwick Amsterdam in Compagnie. Bevat 6 landkaarten o.a; wereldkaart. Band is slecht, kaarten zijn redelijk tot go...
Grote bijbel anno 1714 gedrukt door Jacob en pieter Keur en pieter Rotterdam (Dordrecht). Bijbel zit vol met 18e eeuwse gravures met bijbelse voorstellingen, prachtige lederen band met bronzen sluitin...
67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
Hollandse bijbel 18e eeuw met bronzen sloten en beslag. Origineel lederen band (rug vernieuwd). Anno 1719 Pieter Keur Dordrecht met 6 landkaarten (gerestaureerd). 13x37x25cm. Cond.: M
Vijf boeken en/of schetsboeken (blauwdrukken) over oude werktuigmachines 1e helft 20e eeuw. Collectie W. Büstraan Cond.: G
Bronzen geurverdrijver in de vorm van een putto ca. 1900, dekseltje (haar) iets beschadigd 20xø11cm. Cond.: R
Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G
Drie boekjes 18e/19e eeuw met gravures; 1x De God Vreezende Zeeman of de nieuwe Christelijk zeevaart door Gijsbert de Groot Keur Amsterdam 1742 Cond.: R. 1x Dialogues upon the usefullness of ancient m...
Kleine bronzen Hollandse kroonluchter 5-lichts 20e eeuw 34x34cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp met zwart opaline voet en neutraal bewerkt glazen reservoir ca. 1900. Originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Art Nouveau petroleumlamp ca. 1900 met metalen voet en blauw-glazen reservoir in zeer goede staat 52xø20cm. Cond.: G
Zeer mooie Grunderzeit hangpetroleumlamp met gezichten en zwart reservoir ca. 1890. Glazen kap is chip af 55xø41cm. Cond.: G
Massief bronzen 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 Cond.: G
Staande petroleumlamp met cassiskleurig glazen reservoir en messing voet ca. 1900. In goede staat 55xø12cm. Cond.: G
Hollandse petroleumlamp ca. 1900, zogenaamd schippertje 70x29cm. Cond.: G
Hollandse majolica hangpetroleumlamp met bloemdecor ca. 1900 70x45cm. Cond.: G
Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen 5-armige kandelaar (1 arm mist) met marmeren voet in empire stijl 65x29x29cm. Cond.: R
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met zweepslag- en bloemmotief. randschade bij reservoir 45xø31cm. Cond.: R-G