Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Schitterend Duits KPM porseleinen 4-delig theecomfort met bronzen armatuur ca. 1880 met handbeschilderd bloemendecor en gouddecor. In zeer goede originele staat 36x29x22cm. Cond.: G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Grote keramieken plaquette ca. 1900 met Chinees decor, genummerd 83 en 2 in zeer goede staat 43x33x1,5cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Delfts blauwe 19e eeuwse keramieken wandplaquette met landschapsdecor (lichte randschade) 39x30cm. Cond.: G
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen vazen (2-delig), gemerkt Victoria Carlsbad ca. 1900. Kobalt blauw met gouddecor en romatische afbeeldingen. 1 Vaas met randschade (gelijmd), en 1 vaas goed 47x25x21cm. Cond.: R-...
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
25 Delig porseleinen koffie/thee servies, gemerkt W. Zuidema Winschoten Dordrecht ca. 1910 met rozenmotief in Jugendstil vormgeving. Bestaand uit; koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, grote kom, 12...
Melkkan Clarice Cliff by Wilkinsons England, serie Bizarre. Decor van landschap met zomerhuis ca. 1928. 11x19,5cm. Enkele delen gelijmd en diverse haarscheuren. Cond.: M-R
Twaalf Franklin Porcelain Wedgwood sierborden "Flowers of the Year plate collection". made in England by Wedgwood 1977. De borden zijn gesigneerd met Lesly Greenwood ø27cm. Cond.: G
Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor; 1x helemaal gaaf en 1x minimale randschade ø22,5cm. Cond.: G
Vier Japans imari porseleinen borden 19e eeuw, goudimari en boerenimari. 1 bord met minime chip
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Oude schemerlamp met Chinees porseleinen voet 20e eeuw 44xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 16e-17e eeuw Swatow met bloemdecor 6xø11,8cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø23,5cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Chinees porseleinen siervaas 19/ begin 20e eeuws met blauw bloemendecor 40xø24cm. (Haarscheur) Cond.: G
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief
Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw, familie Roze met bloemendecor; 2x gaaf, 2x lichte randschade en 2x gebarsten ø23cm. Cond.: M-G
Grote Chinees keramieken siervaas 20e eeuw met blauw drakendecor in zeer goede staat 60xø24cm. Cond.: G
Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G
Grote kutani porseleinen dekselpot met zittende Chinese man op deksel met schildpad. 19e Eeuws met fijn geschilderd bloemen- en vogeldecor (dekselrand professioneel gerestaureerd) 41xø19cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, blauw beschilderd met bloemen en vogeldecor. Familiestempel op de bodem 16,5xø7,5cm.
Vier delen Duits KPM porselein met bloemen en/of vlindermotief; 2x grote borden ø26,5cm. en ø24cm., 1x schotel ø14,5cm. en 1x kopje 7xø7cm. Cond.: G
Grote keramieken figuur, gemerkt Nadal Spain voorstellend een jongen met schilderspalet en hond 20e eeuw 32x18x14cm. Cond.: G
Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine met porseleinen rozen op het deksel. Ca. 1900, uit de Knauf Zeit 2e keus, 2 Minimale chips 17x30x23cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen Rosenthal vaas met bloemen en gouddecor 2e helft 20e eeuw 25xø22cm. Cond.: G
Grote Rosenthal porseleinen dekseldoos, blauw gekleurd met handbeschilderd deksel (voorstelling van pauw op tak 20e eeuw) 6xø14cm.
KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
KPM porseleinen sierbord met bloemen en goudecor. Geschulpte rand ø25,5cm. Cond.: G
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Drie delen Schumann Arzberg porselein "Tradition Seit 1881". 2e helft 20e eeuw. Twee vazen 15x20x15cm. en 1 schaal 4,5x27x19cm. Met bloem- en gouddecor Cond.: G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal chocoladeschaaltje met bloemdecor 13x9cm. en 1x bloem-insteekvaasje met figuren 12x10x8cm. Cond.: G
Oud KPM porseleinen bord (Duitsland) ca. 1920 met bloemen en gouddecor (haarscheur) ø24,5cm. Cond.: R
Meissen Böttger rood aardewerk sierbordje 1982 Duitsland in goede staat ø10,8cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen restservies Kaiser 20e eeuw (decor Marian en decor Moosrose). 64 Delen in totaal o.a; koffiepotten, terrines, schalen, botervloot, kopjes, borden etc Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse Hollandse tegels (beschadigd); 1x met hond of wolf en 1x met beer 12,5x13cm. Cond.: M
Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...
Oude Zuid Holland platelen siervaas, polychroom met gecraceleerde glazuur. Gemerkt J.K. Zuid Holland 5008/280. 1e Helft 20e eeuw, minime chip bij tuit 41x17x14cm. Cond.: G
Hollands platelen vaasje met Jugendstil vogelmotief 20e eeuw. Voet is gerestaureerd 20,5xø8cm. Cond.: R
Oud platelen herdenkingsbord Goud Zuid Holland 1915 - 1940 D.G.S. in zeer goede staat ø26cm. Cond.: G
Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G
Prachtige grote Gouda plateel 8-kantige dekselvaas met floraal decor en vogel onder cracele glazuur. Gemerkt Gouda plateel Holland 164 H. (Waarchijnlijk geschilderd door een Rozenburg schilder) 48xø23...
Gouda platelen mandje 1e helft 20e eeuw met bloemendecor, gemonogrammeerd in zeer goede staat 16xø13cm. Cond.: G
Zes keramieken kop&schotels gemerkt RAM Arnhem, made in Holland ca. 1920. Schotels zijn goed, 1x kopje met haarscheur, 1x kopje met chip, 1x kopje met haarscheur en chip, 3x kopje in goede conditie. 7...
Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G
Vier delen ivoor en/of been; 1x ivoren halsband 56cm. 2x miniatuur (uil en kangaroe) 2,5cm. en 1x armband ø7cm. Cond.: G
Antiek ivoren Oosters beeldje op houten voet voorstellend een man met perkament en waaier 12x6x5cm. Cond.: G
Negen oude porseleinen drinkbekertjes ca. 1930. 1 met haarscheur 5xø4,5cm. en 1x mocca verzamelaarskopje met schotel gemerkt Karlsbader Wertarbeit Manufaktur Fine Porcelain. gesigneerd en met bladgou...
Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G
Twaalf delen antiek ivoor o.a; scalpel, potlood etc. 5-15cm. Cond.: R
Twee Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw; 1x landschap en 1x vogel bij bloem 18x18cm. Cond.: R-G
Noord Duits keramiek 18e eeuws bord met hertdecor, lichte randschade ø21,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Fayence borden beschadigd en/of gelijmd. 1x ruiter te paard ø30cm. en 1x schaal met fruit ø30,5cm. Cond.: M
Zes Hollandse tegels 17e eeuw polychroom, bloemen op vaas, beschadigingen ca. 14x14cm. Cond.: M
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G
Tien Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsdecor ca. 13x13cm. (chip) Cond.: G
Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G