13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Staande schemerlamp
Resultaat: 32 EUR

Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

2 Krantenhouders
Resultaat: 45 EUR

Twee oude tijdschriftenhouders ca. 1920, gemaakt van eikenhout en messing. In zeer goede originele staat 66x23cm. en 38x24cm. Cond.: G

Kaarten
Resultaat: 15 EUR

Fotolijst
Resultaat: 45 EUR

Apart oud bureau fotolijstje met barnsteen of barnsteen gekleurd glas 16x10cm. Cond.: G

Doosje met inhoud
Resultaat: 25 EUR

Oud Jugendstil doosje met inhoud ca. 1900 o.a; 1x lakstempel, 1x vulpen en 3 pennen 20x6x3cm. Cond.: G

Messing kambakje met spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude kopergeslagen wandspiegel met kambakje. Hollands scheepvaartmotief en bloemenmotief. Facetgeslepen spiegel 42x28x9cm. Cond.: G

Mont Blanc vulpen
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Mont Blanc vulpen in originele verpakking in zeer goede staat 13,5cm. Cond.: G

Fragment Egyptisch vrouwenfiguur
Resultaat: 60 EUR

Art Deco schrijfset
Resultaat: 20 EUR

Art Deco schrijfset bestaande uit pen, stempel en briefopener in originele cassette 24,7x10,5x3cm. Cond.: G

16 Kerkelijke voorwerpen
Resultaat: 25 EUR

16 Delen kerkelijke voorwerpen. 3 Kerken, rest heilige kruizen Cond.: G

Verrekijker + Stereoscoop
Resultaat: 50 EUR

Oude verrekijker en stereoscoop met diverse platen in houten doos. Verrekijker gemerkt Broco 7x50cm. 2e helft 20e eeuw. Stereoscoop ca. 1900 ongemerkt (handgreep mist) 23-32cm. Cond.: R-G

Diverse sieraden, medailles
Resultaat: 15 EUR

Diverse spelden, sieraden, medailles etc.

22 Medailles
Resultaat: 300 EUR

22 Duitse medailles van WO I en WO II, vele met hakenkruis Cond.: G

7 Medailles
Resultaat: 60 EUR

Diverse oorkondes
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude onderscheidingen Nederland, België, Frankrijk Cond.: G

8 Pillendoosjes
Resultaat: 20 EUR

Acht oude pillendoosjes 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 10 EUR

2 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude spiegels 20e eeuw; 1x roccoco stijl hout 72x39cm. en 1x ovaal hout 77x47cm. Cond.: G

Bontjas, nerts
Resultaat: 10 EUR

Lichbruine bontjas (kort) in zeer goede staat ca. maat 42

Bontjas + Muts
Resultaat: 25 EUR

Middenlange bruine bontjas met muts in zeer goede staat, ca. maat 42

Aardewerken huisje
Resultaat: 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 17,5x12x12cm. Cond.: G

Bontjas
Resultaat: 25 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

Bontjas
Resultaat: 25 EUR

Lange bruine bontjas in zeer goede staat. ca. maat 42