Chinees porseleinen staande schemerlamp 2e helft 20e eeuw met geisha en gouddecor in zeer goede staat 44xø23cm. Cond.: G
Twee oude tijdschriftenhouders ca. 1920, gemaakt van eikenhout en messing. In zeer goede originele staat 66x23cm. en 38x24cm. Cond.: G
Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G
Apart oud bureau fotolijstje met barnsteen of barnsteen gekleurd glas 16x10cm. Cond.: G
Oud Jugendstil doosje met inhoud ca. 1900 o.a; 1x lakstempel, 1x vulpen en 3 pennen 20x6x3cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wandspiegel met kambakje. Hollands scheepvaartmotief en bloemenmotief. Facetgeslepen spiegel 42x28x9cm. Cond.: G
Prachtige Mont Blanc vulpen in originele verpakking in zeer goede staat 13,5cm. Cond.: G
Art Deco schrijfset bestaande uit pen, stempel en briefopener in originele cassette 24,7x10,5x3cm. Cond.: G
16 Delen kerkelijke voorwerpen. 3 Kerken, rest heilige kruizen Cond.: G
Oude verrekijker en stereoscoop met diverse platen in houten doos. Verrekijker gemerkt Broco 7x50cm. 2e helft 20e eeuw. Stereoscoop ca. 1900 ongemerkt (handgreep mist) 23-32cm. Cond.: R-G
Diverse oude onderscheidingen Nederland, België, Frankrijk Cond.: G
Twee oude spiegels 20e eeuw; 1x roccoco stijl hout 72x39cm. en 1x ovaal hout 77x47cm. Cond.: G
Middenlange bruine bontjas met muts in zeer goede staat, ca. maat 42
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 17,5x12x12cm. Cond.: G
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42