Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G
Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R
Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G
Antiek kristallen stolp ca. 1870 Holland Biedermeier met amandelslijpsel. Minimale chips af 27xø28cm. Cond.: R-G
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Vijf gekleurde Baccarat kristallen paper-weights Franklin Mint 1979 met wereldleiders. Queen Elizabeth, David Ben Gurion, Eisenhower, Rooseveld en Churchill 5xø7cm. Cond.: G
Vijf delen oud waaierglas 1e helft 20e eeuw 8-21cm. Cond.: G
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...
Zware Copier Leerdam glazen schaal. gegraveerd "Nationale Woningraad uit waardering voor uw arbeid". Afgebeeld twee kinderen met bloemen in landschap 8xø33cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Antiek kristallen 4-delig olie- en azijnset. Biedermeier met amandelslijpsel, minimale chip 27x21x11cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G
Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G
Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G
Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G
Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G
Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R
Tweekleurige glazen dolfijn 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Kosta Boda met nr 22cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M
Glazen Duitse Goebel vaas ca. 1980 met gelithografeerde voorstelling naar Alphonse Mucha winter 1900. In goede staat 10x7x7cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x bonbonschaal ø16cm. en 6x petit-four schaaltjes ø9cm. Cond.: G
Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 9-12cm. Cond.: G
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Twee antieke opaline glazen vazen, handbeschilderd met bloemen en vogels. 1 chip bij stop af 27-36cm. Cond.: R-G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G
Antiek Boheems kristallen bokaal met graveerwerk en tekst "Theater Hochbrunn in Wiesbaden Kursaal 4 Jahreszeiten" in goede originele staat 12x8x8cm. Cond.: G
Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U
Kunstglazen bonbonschaal in eikenbladvorm, paars 50-er/60-er jaren 10x26x26cm. Cond.: G
Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G
Zware kristallen sierschotel met afgebeeld "The Liberty Tree 1976" by Orrefors, ontwerp Gilroy Roberts (met certificaat) 3xø27cm. Cond.: G
Moderne kristallen schaal met bloem- en bladmotief 2-dimensionaal. Mat en glanzend 4x35x26cm. Cond.: G
Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G
Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G
Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G
Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Drie oude kristallen karaffen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 27x12x6cm., 24x11xø8cm. en 16x12x7cm.
10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G
Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 6-12cm. Cond.: G
Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G
44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Negen oude wijnglazen 20e eeuw; 5x mondgeblazen roemers en 4x kleinere wijnglazen 13-20cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 20e eeuw bestaande uit; 1 dekseldoos met goudkleurig decor (robijnkleurig) 9xø15cm. 1x rozekleurig half-ei vormig schaaltje 5,5x11,5x10cm. en 1x bonbonschaal met bloemen- en goudde...
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G
Opaline glazen vaas met Jugendstil motief van een vrouw met zweepslag bloemen ca. 1900 28x9,3cm. Cond.: G
Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Oude kristallen tweekleurige facetgeslepen karaf met bloemmotief ca. 1930 in goede staat 21,5x14,5cm. Cond.: G
Twee opaline glazen vazen, handbeschilderd met een berglandschap, huis en edelweiss ca. 1890. In goede originele staat 28xø12cm.
Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen natfruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw 11xø19cm. Cond.: G
Vijf waaier-kristallen drinkglazen 1e helft 20e eeuw H.: 14cm. Cond.: G
Vier delen Biedermeier kristal 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
Zes waaier-kristallen glazen 1e helft 20e eeuw 11-12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G
Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G
Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
Drie kristallen siervaasjes ca. 1930; 1x tweekleurig, 1x mat en glanzend en 1x luchtbellen 9xø6cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G
Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G
Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G
Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G