Willem Georg Frederik Jansen ( Harlingen 1871- Blaricum 1949), olieverf op paneel, landschap met koe bij drenkplaats 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G
Henk van Leeuwen van Oudewater ( Ter Aar 1890 - ), olieverf op paneel, beek in de bergen 30x40cm. Cond.: G
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Jef van Leemputten ( 1865 - 1948 Belgische school), olieverf op linnen, landschap met kippen en haan 18x24cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figure. 100x100 cm., Cond.:U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Jan Altink (Groningen 1885 - 1976) Groninger ploeg, pastel op papier, koeien op weiland met boerderij op achtergrond 62x50cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Ype Wenning (1879 Leeuwarden - Wassenaar 1959), olieverf op linnen, boerenhuis bij avond 23x40cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917), olieverf op paneel, studie bosgezicht met figuren 24x18cm. Cond.: G
Moeder Gods van het teken (Znamenje); Maria in biddende houding (orante) met het kind Jezus en twee serafijnen. Randheiligen St. Nicolaas en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon...
Ongesigneerd 19e eeuws religieus olieverf op paneel. Corpus Christie met twee heiligen (gouddecor) 91x60cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan; Maria met het kind Jezus en twee randheiligen; beschermengel en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon 2e helft 19e eeuw. 30x26cm.
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G
Paul van Eeden ( Ned. Indië 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap in Haagse School stijl 70x51cm. Cond.: G
Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), aquarel op papier, eenden boven riviergezicht 36x28cm. Cond.: G
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, terrier hond in interieur (oudere restauratie) 50x43cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - Ede 1941), olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, boerenvrouw en berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G
Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G
Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G
Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G
Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G
Henri Braakensiek 198 (Amsterdam 1891 - 1941), aquatint op papier, mannelijke atleet (gaatjes in papier) 29x23cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G
J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, Denekamp herfstmorgen 61x51cm. Cond.: G
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh 1941 (Wormerveen 1876 - Enschede 1959), olieverf op paneel, vaas met gemengde bloemen 32,5x27cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Andreé ca. 1950, olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 40x50cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, kleine plevier 13x18cm. Cond.: G
C. Snijders, olieverf op linnen, dorpsgezicht met gracht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, landschap met figuren en kastelen (cracele) 92x42cm. Cond.: M
C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G
Fons van den Berg 1928 (Utrecht 1888 - 1937 Amsterdam), aquarel op papier, visser op steiger 23x15cm. Cond.: G
H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G
Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R
Hendricus Jacobus Burgers (Huissen 1834 - 1899 Parijs), olieverf op linnen, meisje op trap met kip 66x45cm. Cond.: G
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op linnen, De hut van Mie (Gooi) 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelend kindje op strand met vele figuren op de achtergrond 18x24cm. Cond.: G
Maria van Regteren Altena, reproductie op papier, stilleven met bloemen 26x31cm. Cond.: G
Ton Ancone 2002 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), aquarel op papier, Twentse boerderij De Strookap 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, portret van een man met een kruis 19x26cm. Cond.: G
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1930, olieverf op linnen, handwerkende vrouw bij boerenhuisje met kippen 30x38cm. Cond.: G
A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, damesportret Pepita 24x30cm. Cond.: G
V. Hove ca. 1920, olieverf op linnen, oude dorpsstraat 32x24cm. Cond.: G
Ton Ancone 1996 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Frans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
K. Bauer, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x30cm. Cond.: G
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Twee stillevens van K. Bauer, olieverf op paneel, 1x rozen en 1x viooltjes 19x24cm. Cond.: G
Ferdinand Willaert Belgische school ( Gent 1861 - 1938), olieverf op linnen, havenkade in de nacht met stoomboot 40x50cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee mezen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Meinert Volkers '52 (Enschede 1927 - ), zwarte inkt op papier, industrie (fabriek) 44x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee vogels op een tak 30x40cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, vaas met bloem 35x45cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, hoenderhof met haan en kippen 30x40cm. Cond.: G
Icoon voorstellend God de vader met scepter, 3 engelen en Heilige geest in de vorm van een duif. Russisch ca. 1900
Wijnand Bastiaan van Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, landschap met rivier in de Haagse School stijl 54x38cm.
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven op tafel in 18e eeuwse stijl 30x40cm. Cond.: G