Drie gravures 18e-19e eeuw; 1x Godvruchtigheid A.H., 1x Mildadigheit A.H. en 1x Dankbaarheid A. Houbraken fecit ca. 18,5x10cm. Cond.: R-G
P. Kooistra ca. 1930, olieverf op paneel, wintergezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G
Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met luchtschip en figuren 30x40cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x straatje Saurend 27x12cm., 1x Zuidelijk dorpsgezicht 26x11cm. en 1x straatje 26x16cm. Cond.: G
Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x cactussen Curacao 26x14cm. 1x haven 24x17cm. en 1x winter 25x16cm.
Anton Reuvers '76 (Enschede), aqaurel op papier, berken 25x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Andre ......), ets op papier, plasgezicht met kustplaats 16x25cm. Cond.: G
K. Weidme? ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 45x37cm. Cond.: R
W. Visser 1932, olieverf op paneel, aardewerken fles met katjes 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met arreslee en figuren 28x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand 18x12,8cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Nr. 52, houtsnede op vloeipapier 24x21cm. Cond.: G
Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, specht bij bloeiende boom 25x24cm. Cond.: G
Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, riviergezicht met Japanse schepen en figuren 25x17cm. Cond.: G
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), tekening op papier, ontwerp van een kerstkaart, gekleurde tekening 15x12,5cm. Cond.: G
Derec Roauche, Sunset 2002, olieverf op paneel 28x22cm. Cond.: G
L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G
Hamilton ca. 1950, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 32x50cm. Cond.: G
Dirk Harting (Saratoga 1884 - Haarlem), mezzotint op papier, zelfportret nr. 12/8 Cond.: G 12x8cm.
Houtsnede PW?, N.R.V. 1936, getiteld Montreaux, houtsnede op papier 39x19cm. Cond.: G
P. de Bruin, olieverf op linnen, beek met berkeboom 30x40cm. Cond.: G
J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G
Twee oude litho's ca. 1930 (W.G.F. Jansen en Bogman), lithografie op papier 42x30cm. en 47x28cm. Cond.: G
Monogram 1929, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Stadsplattegrond gemeente Oldenzaal 19e-20e eeuw. Uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Lithografie op papier 17x21cm. Cond.: G
P. de Mare fecit 18e-19e eeuw, gravure op papier, boerenerf met figuren 11,5x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd rond wintergezicht ca. 1900, geschilderd op terracotta ø21cm. Is gebroken geweest en gelijmd.
Gravure Petrus Johannes Arendzen (Amsterdam 1846 - 1932 Hampstead), gravure op papier, voorstelling van Rembrandt 1641, 28x24cm. Cond.: G
A. Pliesder Litho 04, lithografie op papier, vrouw in kledendracht 34x49cm. Cond.: G
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, jongen bij de branding 26x31cm. Cond.: G
A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G
M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G