Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), aquarel op papier, boerin in portiek 31x16cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Ieperen (Rotterdam 1909 - ), olieverf op paneel, stilleven met kaarskandelaar en fles 40x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, abstracte compositie van fantasiefiguren 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, stilleven met fruit en roemer op tafel 30x40cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, driemasters bij de Highcliffs England 30x40cm. Cond.: G
4 Werken Gerard Schäperkötter 1989 (Gerard Schäperkötter 1914 - 2006), aquarel op papier, abstracte composities. Geschept papier, 2 licht beschadigd bij rand ca. 26x29cm. Cond.: G
B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G
Gesigneerd Moolhuizen, olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht 50x62cm. Cond.: G
J. van Dongen, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht met waterlelies (licht gecraceleerd) 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht bij avond 50x60cm. Cond.: G
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ), Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
M. Bakker ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser 60x80cm. Cond.: G (1 plekje)
Pieter de Regt ( 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winters riviergezicht bij avond 60x90cm. Cond.: G
H.J. Bijvoet, olieverf op linnen, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G
Pleun Betist ca. 1930 (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 50x70cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 2001 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x80cm. Cond.: G
H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Verso Delft), olieverf op linnen, Delftse gracht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W. Bos ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands polderlandschap met molens 60x80cm. Cond.: G
G. Krabshuis '82, olieverf op paneel, rmatisch landschap met vee (de stier van Paulus Potter) 50x70cm. Cond.: G
Matteo Brondy (origineel of naar?), olieverf op paneel, Franse havenplaats 46x34cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G
2x Jacobus Hilte ca. 1910 (pendant), olieverf op paneel, wintergezicht en zomergezicht 12x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, romatisch landschap op eiken paneel (vervuild) Cond.: G
J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, vos 30x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1979 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, abstracte compositie 39x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Buksen jager, Groot Tenne 23x11cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Jirika Jirasek 1965, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 55x35cm. Cond.: G
J. Kempener 1993, olieverf op linnen, halfnaakte vrouw bij raam 45x35cm. Cond.: G
Albrecht Dürer (1471 - 1528), omgeving van, ets op papier, heilige te paard 13x10cm. Cond.: G
Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G
C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 102/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
H. Kruseman 1927, olieverf op paneel, bloemen op Chinese gemberpot 45x43cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 18,5x13cm. Cond.: G
K. Peizer (Kurt Peizer?), ca. 1930, olieverf op linnen, vrouw met kousen op trapje 23x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier, fantasiefiguur "epreuve d'artiste" 35x25cm. Cond.: G
P. de Mare fecit 18e-19e eeuw, gravure op papier, boerenerf met figuren 11,5x16cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh 21/100 (1876 - 1959 Enschede), ets op papier, Romikerk portaal Enschede 32x27cm. Cond.: G
Sierk Schröder (Ambon 1903 - ), houtskoool op papier, meisje in bikin 26x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers op het ijs (cracele) 24x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd met rode verzamelaarsstempel, stijl 15e eeuw, waarschijnlijk latere datum, gravure op papier, Adam en Eva 18x24cm. Cond.: G
Jos Vos, olieverf op linnen, de IJsselkade bij Kampen 53x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen aan het bloemschikken 41x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd met verzamelaarsstempel ca. 1900, ets met aqutint op papier, twee halfnaakte vrouwen 4x6,5cm. Cond.: G
Twee werken J.H. ca. 1930, drukwerk op papier, 1x man met boek en 1x vrouw op het land 14x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Millan....?), olieverf op linnen, Spaanse dansers op tafel (scheurtje) 33x40cm. Cond.: R
Burnett, olieverf op linnen, Parijs met figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Baiky '28, impressionistisch berglandschap. Mooie kwaliteit 68x56cm. Cond.: G
2x Bemindt ca. 1890 (Waarschijnlijk Emile Bemindt), olieverf op paneel, romantische landschappen met figuren 37x24,5cm. Cond.: G
Hela Peters Nr. 33 (Duitsland 1885 - ), ets op papier, danseres met pierrot 12x18cm. Cond.: G
J. Nieweg, olieverf op linnen, expressionistisch wintergezicht met huizen 40x50cm. Cond.: G
John Vasilis (of Vasily/Kasilis?) 19e eeuw, aquarel op papier, handwerkende vrouw in interieur 35x50cm. Cond.: G
Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883 - Loosdrecht 1960), drukwerk op papier, wintergezicht bij Loosdrecht 79x45cm. Cond.: G
T. Heinen '98, aquarel op papier, paddestoelen en bramen 34x52cm. Cond.: G
Twee oude ingekleurde lithografiën met gouden lijst ; 1x Prelude de Nina (verkleurd) en 1x La Rose mal deFendue Louis Boilley en Debucourt Philibert Louis 48x33cm. Cond.: R (lithografie op papier)