13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij, Jan van Essen
Startprijs 150 EUR

Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), aquarel op papier, boerin in portiek 31x16cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startprijs 550 EUR

v. Ieperen
Startprijs 300 EUR

Johan Hendrik van Ieperen (Rotterdam 1909 - ), olieverf op paneel, stilleven met kaarskandelaar en fles 40x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.100 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, abstracte compositie van fantasiefiguren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven fruit
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, stilleven met fruit en roemer op tafel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, naar Wouterus
Resultaat: 275 EUR

Aquarel, Bertlund
Resultaat: 10 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Schilderij Fulton, zeegezicht
Resultaat: 45 EUR

Fulton, olieverf op paneel, driemasters bij de Highcliffs England 30x40cm. Cond.: G

Ton Ancone, Auerhaan in bos
Startprijs 100 EUR

J.F.Hoppenbrouwers
Resultaat: 450 EUR

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 110 EUR

4 Aquarellen, Schäperkötter
Startprijs 200 EUR

4 Werken Gerard Schäperkötter 1989 (Gerard Schäperkötter 1914 - 2006), aquarel op papier, abstracte composities. Geschept papier, 2 licht beschadigd bij rand ca. 26x29cm. Cond.: G

Schilderij, naar Leickert
Resultaat: 850 EUR

Schilderij, B. Schopman
Resultaat: 30 EUR

B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, D. Luik
Startprijs 50 EUR

Schilderij, J.J. Mooihuizen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Moolhuizen, olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht 50x62cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Dongen
Resultaat: 40 EUR

J. van Dongen, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht met waterlelies (licht gecraceleerd) 50x70cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht bij avond 50x60cm. Cond.: G

Wim van Norden
Startprijs 350 EUR

Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ), Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap Nefkens
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, M. Bakker
Startprijs 35 EUR

M. Bakker ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser 60x80cm. Cond.: G (1 plekje)

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 140 EUR

Winterlandschap, P. de Regt
Startprijs 350 EUR

Pieter de Regt ( 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winters riviergezicht bij avond 60x90cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 35 EUR

H.J. Bijvoet, olieverf op linnen, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, Pleun
Startprijs 200 EUR

Pleun Betist ca. 1930 (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, kip 29x38cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Guilliaume Corneille 2001 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x80cm. Cond.: G

H.H. Ros, landschap
Startprijs 45 EUR

H.H. Ros ca. 1920, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, Delft
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Verso Delft), olieverf op linnen, Delftse gracht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, naar Opdenhof
Resultaat: 270 EUR

Schilderij, W. Bos
Resultaat: 50 EUR

W. Bos ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands polderlandschap met molens 60x80cm. Cond.: G

J.W. den Hartog, houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Icoon, kruiziging
Startprijs 625 EUR

Icoon, Nicolaus
Startprijs 1.000 EUR

Schilderij naar Potter
Resultaat: 50 EUR

G. Krabshuis '82, olieverf op paneel, rmatisch landschap met vee (de stier van Paulus Potter) 50x70cm. Cond.: G

Matteo Brondy
Startprijs 400 EUR

Matteo Brondy (origineel of naar?), olieverf op paneel, Franse havenplaats 46x34cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., dorpsgezicht
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G

Pendant, Jac. Hitre
Resultaat: 45 EUR

2x Jacobus Hilte ca. 1910 (pendant), olieverf op paneel, wintergezicht en zomergezicht 12x16cm. Cond.: G

Schilderij, romantische voorstelling
Resultaat: 210 EUR

Schilderij, Romatisch met beek
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, romatisch landschap op eiken paneel (vervuild) Cond.: G

Strand
Resultaat: 150 EUR

Schilderij, jacht concours
Resultaat: 220 EUR

J. Schunselaar, vos
Resultaat: 72 EUR

J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, vos 30x30cm. Cond.: G

Gouache Hanny Stolker
Resultaat: 20 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, naar Wouterus
Resultaat: 300 EUR

Jan te Wierik 1979
Startprijs 600 EUR

Jan te Wierik 1979 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, abstracte compositie 39x44cm. Cond.: G

Buksen Jager, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Buksen jager, Groot Tenne 23x11cm. Cond.: G

3 Gravureplaten in lijst
Resultaat: 25 EUR

Bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

Chris de Bruyn jr. , olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G

Heyboer, danseres
Resultaat: 230 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G

Frans Baayens, bospad
Startprijs 100 EUR

2 Portretten
Startprijs 30 EUR

Jirasek, landschap
Startprijs 80 EUR

Jirika Jirasek 1965, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 55x35cm. Cond.: G

Ets, Peter von Halm
Startprijs 25 EUR

Schilderij, naakt
Resultaat: 45 EUR

J. Kempener 1993, olieverf op linnen, halfnaakte vrouw bij raam 45x35cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, bruid 31x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., vrouw met schapen
Resultaat: 125 EUR

Ets, Albrecht Dürer, heilige te paard
Resultaat: 100 EUR

Albrecht Dürer (1471 - 1528), omgeving van, ets op papier, heilige te paard 13x10cm. Cond.: G

Paul Kromjong, Tekening?
Startprijs 15 EUR

Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G

Onduidelijk, Femme Icontant
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G

C. Hamer, de IJssel Deventer
Startprijs 100 EUR

C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G

Litho Corneille, unique
Resultaat: 90 EUR

Guilliaume Corneille 1997 Nr. 102/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G

H. Kruseman 1927
Startprijs 80 EUR

H. Kruseman 1927, olieverf op paneel, bloemen op Chinese gemberpot 45x43cm. Cond.: G

Juriaan M. Beek, schelpenvisser
Startprijs 225 EUR

Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 18,5x13cm. Cond.: G

K. Peizer, vrouw met kousen
Startprijs 100 EUR

K. Peizer (Kurt Peizer?), ca. 1930, olieverf op linnen, vrouw met kousen op trapje 23x30cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier, fantasiefiguur "epreuve d'artiste" 35x25cm. Cond.: G

C.M. van de Woerd
Startprijs 35 EUR

Gravure, P. de Mare Fecit Chr. Chalon
Resultaat: 15 EUR

P. de Mare fecit 18e-19e eeuw, gravure op papier, boerenerf met figuren 11,5x16cm. Cond.: G

P.A. Nijgh, ets
Resultaat: 35 EUR

Pieter Arie Nijgh 21/100 (1876 - 1959 Enschede), ets op papier, Romikerk portaal Enschede 32x27cm. Cond.: G

Schroder, staand naakt
Startprijs 200 EUR

Sierk Schröder (Ambon 1903 - ), houtskoool op papier, meisje in bikin 26x39cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers op het ijs (cracele) 24x20cm. Cond.: R

Ongesigneerde ets, verzamelaarsstempel
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd met rode verzamelaarsstempel, stijl 15e eeuw, waarschijnlijk latere datum, gravure op papier, Adam en Eva 18x24cm. Cond.: G

Jos Vos, de IJsselkade
Resultaat: 80 EUR

Jos Vos, olieverf op linnen, de IJsselkade bij Kampen 53x36cm. Cond.: G

Schilderij, 5 meisjes
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen aan het bloemschikken 41x30cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets ca. 1900, verz. stempel
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd met verzamelaarsstempel ca. 1900, ets met aqutint op papier, twee halfnaakte vrouwen 4x6,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, schapen
Resultaat: 50 EUR

2x J.H. ca. 1930
Startprijs 30 EUR

Twee werken J.H. ca. 1930, drukwerk op papier, 1x man met boek en 1x vrouw op het land 14x20cm. Cond.: G

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesig., Spaanse dansers
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Millan....?), olieverf op linnen, Spaanse dansers op tafel (scheurtje) 33x40cm. Cond.: R

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Burnett, olieverf op linnen, Parijs met figuren 50x60cm. Cond.: G

Houtsnede, monogram I.H.S.
Resultaat: 25 EUR

Baiky 28, berglandschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd Baiky '28, impressionistisch berglandschap. Mooie kwaliteit 68x56cm. Cond.: G

Pendant
Startprijs 550 EUR

2x Bemindt ca. 1890 (Waarschijnlijk Emile Bemindt), olieverf op paneel, romantische landschappen met figuren 37x24,5cm. Cond.: G

Ets, Hela Peters
Resultaat: 30 EUR

Hela Peters Nr. 33 (Duitsland 1885 - ), ets op papier, danseres met pierrot 12x18cm. Cond.: G

J. Nieweg, wintergezicht
Startprijs 60 EUR

J. Nieweg, olieverf op linnen, expressionistisch wintergezicht met huizen 40x50cm. Cond.: G

52 Kaarten plattegronden
Resultaat: 300 EUR

Aquarel, Engels gesigneerd
Startprijs 350 EUR

John Vasilis (of Vasily/Kasilis?) 19e eeuw, aquarel op papier, handwerkende vrouw in interieur 35x50cm. Cond.: G

Dirk Smorenberg
Resultaat: 30 EUR

Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883 - Loosdrecht 1960), drukwerk op papier, wintergezicht bij Loosdrecht 79x45cm. Cond.: G

Ets, dame bij zuil
Resultaat: 50 EUR

T. Heinen '98
Startprijs 35 EUR

T. Heinen '98, aquarel op papier, paddestoelen en bramen 34x52cm. Cond.: G

Sepia, boslandschap met schuur
Resultaat: 850 EUR

Ets Maasbrug Rotterdam
Startprijs 30 EUR

Corneille sculptuur, kat
Resultaat: 440 EUR

2 Handingekleurde gravures
Startprijs 100 EUR

Twee oude ingekleurde lithografiën met gouden lijst ; 1x Prelude de Nina (verkleurd) en 1x La Rose mal deFendue Louis Boilley en Debucourt Philibert Louis 48x33cm. Cond.: R (lithografie op papier)