Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Kaars kandelaar 224
5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 41
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gembercouvert 40
Gembercouvert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gembercoupe 39
Gembercoupe

Resultaat:

275 EUR

Engels zilv. cabaret 321
Engels zilv. cabaret
Startprijs 490 EUR
Schaaltje op voet 38
Schaaltje op voet
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Russische zilveren lepel 217
Russische zilveren lepel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 213
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 14-delig 25
Zilveren bestek 14-delig

Resultaat:

375 EUR

2 Zilveren compotelepels 24
2 Zilveren compotelepels
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren strooier 23
Zilveren strooier

Resultaat:

80 EUR

2 Kandelaars, gelobte voet 21
2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren servies 20
Zilveren servies
Startprijs 690 EUR
Verkocht
Zilveren hengselmand 355
Zilveren hengselmand

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

3 Sorbetlepels 17
3 Sorbetlepels
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Gembercouvert 16
Gembercouvert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bijbel, 18e eeuw 15
Bijbel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Jugendstil schaal op voet 13
Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Blauwglazen coupe 12
Blauwglazen coupe

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 325
3 Delen zilver

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bijbel met sluitwerk 293
Bijbel met sluitwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren ei, emaille 43
Zilveren ei, emaille

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Zilveren Tcharka 74
Zilveren Tcharka

Resultaat:

625 EUR