14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Grotere kaart Overijssel 1016
Grotere kaart Overijssel

200 EUR

Jan Voerman 1015
Jan Voerman
Startprijs 3.500 EUR
Frits Goosen, winterlandschap 1014
Frits Goosen, winterlandschap
Startprijs 800 EUR
M. de Jongere 1012
M. de Jongere
Startprijs 500 EUR
Spaans schilderij 1107
Spaans schilderij
Startprijs 350 EUR
Spaans schilderij 1105
Spaans schilderij
Startprijs 350 EUR
Damesportret 17e eeuw 1011
Damesportret 17e eeuw
Startprijs 800 EUR
A.J. Zwart 1009
A.J. Zwart
Startprijs 2.000 EUR
A.J. Zwart, Frankrijk 1008
A.J. Zwart, Frankrijk
Startprijs 725 EUR
Romantische school, 19e eeuw 1007
Romantische school, 19e eeuw

350 EUR

J.J. van Leeuwen, strandgezicht 1481
J.J. van Leeuwen, strandgezicht

800 EUR

Corneille, vrouw 1006
Corneille, vrouw
Startprijs 500 EUR
W.G.F. Jansen 1005
W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR
Klaas Bernink 1004
Klaas Bernink

1.500 EUR

Schilderij, Briels + boek 1003
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR
C. Bouter 1002
C. Bouter
Startprijs 400 EUR
Jan van Vuuren 1001
Jan van Vuuren

900 EUR

Tekening, Anton Mauve 1000
Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR
A. Reit, lelies 3080
A. Reit, lelies
Startprijs 50 EUR
Meisje voor de piano 3079
Meisje voor de piano
Startprijs 40 EUR
2 Prenten, Balouis 3078
2 Prenten, Balouis
Startprijs 30 EUR
Aquarel, bloemen 3077
Aquarel, bloemen
Startprijs 20 EUR
Aquarel, Rosma 9001
Aquarel, Rosma
Startprijs 60 EUR
Aquarel, J. Kooistra 8002
Aquarel, J. Kooistra
Startprijs 40 EUR