Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel vuursteen pistolen 2065
Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR
Verkocht
Jugendstil luciferhouder 2112
Jugendstil luciferhouder

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Globe 2208
Globe

Resultaat:

30 EUR

Empire kandelaar 1820 2051
Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR
Hanglamp 2006
Hanglamp
Startprijs 225 EUR
Metalen icoon, emaille 2047
Metalen icoon, emaille
Startprijs 125 EUR
Inktstel 2044
Inktstel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Grammofoon, messing hoorn 2037
Grammofoon, messing hoorn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Handboeien, 17e eeuw 2035
2 Handboeien, 17e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Fossiel 2382
Fossiel
Startprijs 70 EUR
Hanglampje, 19e eeuw 2002
Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Console met kinderhoofd 2027
Console met kinderhoofd
Startprijs 300 EUR
Boulle kistje 2019
Boulle kistje
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Schildpad lepeldoosje 2016
Schildpad lepeldoosje

Resultaat:

65 EUR

2 Doosje, boulle techniek 2014
2 Doosje, boulle techniek
Startprijs 150 EUR
Vroege barok kandelaar 2008
Vroege barok kandelaar
Startprijs 100 EUR
Jugendstil schaal 2001
Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR
Petroleumkachel 2435
Petroleumkachel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Plafondlamp 2429
Plafondlamp

Resultaat:

110 EUR

Lampje 2490
Lampje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Doosje diversen 2447
Doosje diversen

Resultaat:

15 EUR

Houtsnijwerk 7000
Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Metalen icoon, 19e eeuw 2148
Metalen icoon, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Collectie Godfried Boman 2039
Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR