Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met kobaltblauw/oker basiskleuren en bloemmotief. beschadigd 195x124cm.
Twee Perzische kleden; 1x loper 141x63cm. en 1x tafelkleed 70x63cm. Donkerblauw/Zwart in zeer goede staat
Handgemaakt worteldoek, oranje van kleur, ca.1900, 120x140cm., Cond.:R/G
Handgeknoopt Perzisch kleed Tabriz Indio, fijngeknoopt in zeer goede staat 167x104cm.
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M
Oud Perzisch tapijt met bont decor in goede staat 206x140cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Hoofdzakelijk bruin/zwart/blauw tinten. Iets rafelig aan de uiteinden 204x123cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G