Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.
Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G
17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.
Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G
42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...
Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G
Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Thomassen ontwerp Leerdam glazen pindaset 7-delig 3,5-13cm. Cond.: G
Drie Copier Leerdam asbakken; 2x "spijker" asbakken (1x met reclame Suerdieck Brasil 6xø13cm. en 1x blauw-groene asbak 4xø12cm.) Cond.: G
Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Twee oude peper&zout stelletjes 1e helft 20e eeuw; 1x 4-delig waaierkristal (1 minimale chip 9x13x12cm. Cond.: G en 1x 5-delig Art Deco glas 8x15x11cm. Cond.: R-G
Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G
Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G
Twaalf oude/antieke glazen 18e-19e-20e eeuw, gegraveerd, geslepen 11-17cm. Cond.: G
Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Oud kristallen kruidenstelletje 1e helft 20e eeuw. 4-Delig bestaand uit 1 karafje, 1 mosterdpotje en 2 zoutbakjes. Minimale chips 3-16cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.