Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, W. Hartliet
Resultaat: 20 EUR

W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G

Ton Ancone, Frans dorpsgezicht
Startprijs 70 EUR

Ton Ancone 1996 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Frans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G

Wim Bos
Resultaat: 210 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G

Schilderij, Nefkens
Startprijs 250 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G

Ingekleurde kaart Overijssel
Startprijs 250 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G

Schilderij, ploegende boer
Resultaat: 100 EUR

A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G

C. de Bruin, bosgezicht met schuur
Startprijs 175 EUR

Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G

Frits Böchle 1908
Resultaat: 65 EUR

Frits Böchle 1908,Duitse school, drukwerk op papier, paardenspan met boer (scheurtje) 63x50 cm., Cond.:R

Landschap ca. 1900
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Startprijs 650 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G

Joop Kropff
Startprijs 550 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.

Schilderij, avondlandschap
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G

Ambrusini ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

Gerard Krol
Resultaat: 150 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G

Ikoon, moeder Gods
Startprijs 800 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.

Schilderij, Paul Citroen
Resultaat: 350 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G

Groot ikoon, Maria met kind
Resultaat: 70 EUR

Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.

Grotere kaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G

A.J. Zwart, Frankrijk
Startprijs 725 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, bij Juan Les Pins Zuid Frankrijk 40x80cm. Cond.: G

Corneille, vrouw
Startprijs 500 EUR

Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

2 Prenten, Balouis
Startprijs 30 EUR

-