Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G
Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G
Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Meinert Volkers (Enschede 1927 - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en campanula's 50x80cm. Cond.: G
Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G
Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G
W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G