Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tonny Huizing, aquarel
Startprijs 60 EUR

Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G

Sepia
Startprijs 60 EUR

F.M. van Notten 1816, sepia op papier, man met hengel aan de waterkant 25x18cm. Cond.: G

Stilleven, Beekman
Startprijs 50 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met bloemen 17x12cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, autobaan met vele auto's 17x12cm. Cond.: U

Vermunt
Resultaat: 40 EUR

H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws schilderij, gesigneerd Duitse school, olieverf op linnen, landschap met burcht (bladgouden lijst) 39x31cm. Cond.: G

Rasmussen
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G

Zaran Gera
Startprijs 40 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, strandgezicht met zeil, visnet etc. 46x48cm. Cond.: R

Landkaart, Schleswig Holstein
Resultaat: 30 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw Schleswig-Holstein, "Ducatus Holsatia Descriptio Novissima", vouwnaad doormidden, ets op papier 57x57cm. Cond.: R

Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 15 EUR

Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, Putra Lombok
Startprijs 70 EUR

Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Walop
Resultaat: 85 EUR

Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G

Schilderij, Pergus, winter
Resultaat: 25 EUR

Pergus ca. 1940, olieverf op linnen, wintergezicht 120x60cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 40 EUR

Guilliaume Corneille, reproduktie op linnen, kat met duif. 50x60 cm., cond.:G

Schilderij, Tolk
Resultaat: 40 EUR

M.H. Tolk ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerderij 50x40cm. Cond.: G

Ikoon, Michael, 6 heiligen
Resultaat: 1.700 EUR

Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.

A. Heyboer, haan
Startprijs 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Schilderij, elven in het bos
Startprijs 1.000 EUR

Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G

Schilderij,
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, C. de Boer
Resultaat: 20 EUR

C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G