Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U
2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.
Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U
12 Antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.
6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Antiek kristallen parfumflesje op voet met Hollands zilveren dop en kraag. H.10cm., Cond.:U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 speelkaarthouder. Jaarletter:W:1931, Schoonhoven. 8x3.5x6 cm., ca.58gr., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 925/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm.
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Petit-point tasje met zilveren beugel 800/000 keur: vreemde werken. Beugelbreedte 14cm., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G