Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 176gr. ø20cm. Cond.: U
Engelse zilveren 925/000 presenteerschaal op voet. 7.5xø18.5 cm.,
12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Twee zilveren bewerkte beugels, 1 beugel is doormidden ca. 17,5 cm., 1 Beugel is gaaf ca. 13,5cm. Gewicht samen is ca. 75gr.
Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 fotolijst, grootkeur 2e gehalte, Amsterdam. 18.5x24.5cm. lijstbreedte 8mm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
3 Delen zilver: 2 zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes en een miniatuur zilveren 925/000 kruik, ca. 33 gr. zoutvaatjes zilvergewicht ca.34gr. Cond.:U
Zilveren jasseroncollier, ca. 5,5 mm dik, 69 cm, met haaksluiting. ca. 72 gr.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
4 Delen silverplated, 2 antieke koffiekannen en 2 moderne plated kaarskandelaars, 14-20 cm., cond.:R/G
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U
Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U
5-Delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G
15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G
Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U
Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...
Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G
4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Plated tafelschaal met geslepen glazen binnebak ca. 1910. Rondom bewerkt met bloemen, in goede originele staat 26xø22cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G