Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren borstel
Startprijs 25 EUR

Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 176gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Engelse zilveren 925/000 presenteerschaal op voet. 7.5xø18.5 cm.,

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U

2 Zilveren beugels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren bewerkte beugels, 1 beugel is doormidden ca. 17,5 cm., 1 Beugel is gaaf ca. 13,5cm. Gewicht samen is ca. 75gr.

Engels zilv. cabaret
Startprijs 490 EUR

Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

Fotolijst zilver
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren 835/000 fotolijst, grootkeur 2e gehalte, Amsterdam. 18.5x24.5cm. lijstbreedte 8mm., Cond.:U

Zilv. melk & suikerpot
Startprijs 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

Zilveren voetschaal
Startprijs 130 EUR

Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.

3 Delen zilver
Resultaat: 85 EUR

3 Delen zilver: 2 zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes en een miniatuur zilveren 925/000 kruik, ca. 33 gr. zoutvaatjes zilvergewicht ca.34gr. Cond.:U

Zilveren rozenkrans
Resultaat: 60 EUR

Zilveren rozenkrans met hart en diverse bolletjes in 2 maten.

Zilveren ketting
Startprijs 50 EUR

Zilveren jasseroncollier, ca. 5,5 mm dik, 69 cm, met haaksluiting. ca. 72 gr.

Zilv. peper&zout stel
Startprijs 60 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

4x Silverplated
Resultaat: 30 EUR

4 Delen silverplated, 2 antieke koffiekannen en 2 moderne plated kaarskandelaars, 14-20 cm., cond.:R/G

Hollands zilv. dienblaadje
Resultaat: 290 EUR

Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....

3x beursje
Resultaat: 80 EUR

3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U

Zilveren hengselmand
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G

2 Suikerscheppen
Startprijs 25 EUR

2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 850 EUR

Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U

5-Delig plated servies
Startprijs 80 EUR

5-Delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G

15x Plated
Resultaat: 40 EUR

15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G

Hollands zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...

Plated schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G

Zilveren onderzetters
Resultaat: 30 EUR

4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R

Dienblaadje Joodse afb.
Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Horloge dames
Startprijs 40 EUR

Horloge dames 375/000, rondmodel met lerenband,

Frans zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Plated bokaal + glas
Startprijs 30 EUR

Plated tafelschaal met geslepen glazen binnebak ca. 1910. Rondom bewerkt met bloemen, in goede originele staat 26xø22cm. Cond.: G

diverse modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Vervallen uit veiling

Schaal, zilv. overlay
Resultaat: 25 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G