Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, visser
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890, voorstellend een visser met net en anker 25x21x10cm. Cond.: G

Bronzen olifant
Resultaat: 110 EUR

Bronzen olifant op lange poten 21e eeuw in zeer goede staat 30x30x11cm. Cond.: G

Beeld, olympier
Resultaat: 115 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R

Corpus
Startprijs 140 EUR

Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, danseres
Startprijs 60 EUR

Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G

Bronzen zeearend
Startprijs 120 EUR

Bronzen zeearend op marmeren voet, gemerkt Quellines 21e eeuw in zeer goede staat 38x23x9cm. Cond.: G

3 Delen hout, Empire
Startprijs 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met kind
Startprijs 65 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een Griekse vrouw met kind. Vrouw mist 1 vinger 38cm. Cond.: R

Beeld, vrouw met schelpen
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890 "Echo des Mers par Guillemin". Vrouwenfiguur met schelpen in de handen (1 schelp zit los) 53cm. Cond.: G

Houten beeld, doedelzak
Resultaat: 80 EUR

Engels houten handgestoken beeld met doedelzak 19e eeuw 44x11x11cm. Cond.: G

Bronzen mannenbeeld
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen figuur, 20e eeuw, voorstellende een Romein met lauwerkrans in de hand. 43x16x14cm., Cond.:G

Bronzen vogels op tak
Resultaat: 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, leeuwin
Startprijs 120 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

Bronzen dame met tamboeret
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Bronzen Quan Ying ca. 1920
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G

Bronzen jongen op rotsblok
Startprijs 150 EUR

Bronzen jongentje op marmeren sokkel ca. 1900, ongesigneerd 18x15x10cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startprijs 120 EUR

Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Startprijs 180 EUR

Bronzen dansende vrouw, Jugendstil stijl met grijs marmeren voet 21e eeuw 49cm. Cond.: G

Bronzen golfende man
Startprijs 90 EUR

Moderne bronzen golfende man op marmeren voet 21e eeuw 29x18x10,5cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

2 Beeldjes, herten
Resultaat: 50 EUR

Twee compositie metalen herten ca. 1900 met mooie bronzen patina in goede originele staat 20x18x9cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 20 EUR

Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.

Bronzen figuur met sigaar
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...

Bronzen dame
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...

Bronzen Madonna
Startprijs 250 EUR

Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Startprijs 150 EUR

Vervallen uit veiling

Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.

Beeld, Alte Fritz
Startprijs 50 EUR

Vervallen uit veiling

Bronzen beeld, geleerde
Resultaat: 540 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Beeld, man
Startprijs 120 EUR

Oud bronzen figuur met gietstempel Musee du louvre. Voorstellend een naakte man met baard 22,5cm. Cond.: G

Bronzen uil, Art Deco
Startprijs 100 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Beeld
Startprijs 120 EUR

Vervallen uit veiling

Compositie metalen figuur
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R

Compositie metalen figuur
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G

Antiek figuur, Athene
Resultaat: 80 EUR

Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G

Bronzen man op paard
Resultaat: 200 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G