Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
klok 3285
klok

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Pendule 3099
Pendule

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 3167
Engelse boekenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
4 knopstoelen 3127
4 knopstoelen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
kast 3188
kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3215
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kast 3207
Kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Haantjes comtaise 3234
Haantjes comtaise

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Stoeltje 3298
Stoeltje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Stoeltje 3300
Stoeltje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Biedermeier bank 3065
Biedermeier bank

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vertico 3261
Vertico

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
hoekkast 3280
hoekkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Klaptafel 3155
Klaptafel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hoekkast mahonie 3277
Hoekkast mahonie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zwijnenkop 3133
Zwijnenkop

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Pendule 3172
Pendule

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Tapijt Belutsch 321x149cm. 3197
Tapijt Belutsch 321x149cm.

Resultaat:

312 EUR

Verkocht
reiswekkertje 3094
reiswekkertje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Klaptafel Engeland 3101
Klaptafel Engeland

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
garderobe kast 3102
garderobe kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Jugendstil klokjes 3091
2 Jugendstil klokjes

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Art Deco stijl stoel 3054
Art Deco stijl stoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Art Deco stijl stoel 3055
Art Deco stijl stoel

Resultaat:

275 EUR