Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rijlaarsdam 1039
Rijlaarsdam

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
Kabouter 30-er jaren 1165
Kabouter 30-er jaren

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Joop Stierhout 1146
Joop Stierhout

Resultaat:

920 EUR

Verkocht
Arnold Marc Gorter 1235
Arnold Marc Gorter

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Schilderij Hulk 1128
Schilderij Hulk

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Evert Moll 1106
Evert Moll

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
B. Genzmer 1026
B. Genzmer

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Louis Stutterheim 1001
Louis Stutterheim

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Evert Rabbers 1120
Evert Rabbers

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Jan Toorop 1245
Jan Toorop

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil schilderij 1057
Jugendstil schilderij

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gerhard Arnold, cafeinterieur 1092
Gerhard Arnold, cafeinterieur

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, kip 1181
Anton Heyboer, kip

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Leowor Fiwi 1214
Leowor Fiwi

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
J. Colpa 1215
J. Colpa

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
E. Patris 1210
E. Patris

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Johannes Hilverdink 1095
Johannes Hilverdink

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, strandgezicht 1171
C. Cornelisz, strandgezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
E. Rabbers, kanaal met brug 1280
E. Rabbers, kanaal met brug

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1015
Klaas Bernink

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Aquarel, Italiaans landschap 1209
Aquarel, Italiaans landschap

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Olieverf A. Franke 1196
Olieverf A. Franke

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
E. Rabbers, Koeien in weiland 1266
E. Rabbers, Koeien in weiland

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
J. C. Roelandse, poldergezicht 1040
J. C. Roelandse, poldergezicht

Resultaat:

250 EUR