Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees blauw bord
Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G

tegel met dodovogel
Resultaat: 700 EUR

Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Aardewerken bord
Resultaat: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 375 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws

Wedgwood
Resultaat: 360 EUR

Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.

Pors. beeld vrouwfiguur
Resultaat: 350 EUR

Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm

bord groot
Resultaat: 330 EUR

Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.

2 siervazen
Resultaat: 250 EUR

2 Kantonees siervazen gekleurd. China 19e eeuw.H23cmx Ø12cm

2 Fam Rose borden
Resultaat: 225 EUR

2 Chinese Fam Rose borden Chien-Lung periode 18e eeuw, Ø 23cm.

Villeroy en Boch
Resultaat: 200 EUR

Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd

3 sierschotels
Resultaat: 200 EUR

3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.

3 Imari bordjes
Resultaat: 200 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

Imari bord
Resultaat: 180 EUR

Imari bord

3 borden
Resultaat: 180 EUR

3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.

Bisquit porseleinen orkest 8x
Resultaat: 160 EUR

Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.

2 borden
Resultaat: 160 EUR

2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.

plateel
Resultaat: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

3 Imari borden
Resultaat: 150 EUR

3 Imari borden

Stel Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Stel Imari vazen

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Stel zeskantige Imarivazen
Resultaat: 140 EUR

Stel zeskantige Imarivazen

Art Deco lamp
Resultaat: 140 EUR

Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G

Meissen servies
Resultaat: 140 EUR

20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G

2 Imari borden
Resultaat: 120 EUR

2 Imari borden

Porseleinen buste van een vrouw
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.

Imari schotel
Resultaat: 108 EUR

Japanse Imari schotel, met gecontouneerde rand, ø26cm.

2 Kastvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd

Satsuma porseleinen lamp.
Resultaat: 100 EUR

Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G

Clown
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen Pierrot Art-Deco Duitsland (6084). 15,5x12x8cm. Cond.: G

2 chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

2 chinese schotels

Vaas
Resultaat: 100 EUR

Een blauw Chinees porseleinen vaas, 60 cm met schade

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

2 Imari borden

Pors. figuur
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen figuur Thuringen begin 20e eeuw, gesig. Renard.

3 kop en schotels
Resultaat: 90 EUR

3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.

6 Theekopjes
Resultaat: 80 EUR

6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.

Chinees bord
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuw chinees bord met bloemdecor Cheng Long. Ø23cm. Cond.: G

3 antieke vazen glas/zilver
Resultaat: 80 EUR

3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)

Chinese druipschotel
Resultaat: 80 EUR

Chinese druipschotel, 19de eeuws, ø40cm. Begin 20e eeuw

2 Jugendstil vaasjes
Resultaat: 80 EUR

2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U

2 spreukborden
Resultaat: 80 EUR

Twee blauw aardewerk spreukborden gemerkt Makkum 28 cm.

4 deel ivoren bestek
Resultaat: 80 EUR

4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.

Imari schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Ovaal Imari schaaltje, omstreeks 1900, lengte 20cm.

3 borden 8-kantig
Resultaat: 80 EUR

3 chinese borden Chien Lung ca. 1780 met landschapsdecor. 1x randschade, 2x chip kleine randschade.

Keramiek vaasje
Resultaat: 80 EUR

Arnhems plateel vaasje begin 20e eeuw(afgebeeld een haan + B.S. 1020). H14cm.x Ø10cm

Serviesje
Resultaat: 75 EUR

Mokka servies ca. 1900 naar Weens voorbeeld van 1800. Gedecoreerd met bloemendames en vergulde greepjes. Melkkannetje gerestaureerd.

3 Chinese bordjes
Resultaat: 70 EUR

3 Chinese bordjes, 18e eeuw met bladmotief, 1 met haarscheur

blauwe wandplaquette
Resultaat: 70 EUR

Blauw hand beschilderde aardewerk wandplaquette. voorstelling van van een man en vrouw op boerenwagen met paard. ca 1960-1970. 40x57cm.

Imari schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Ovaal Imari schaaltje, ø17 cm.

Chinees bord 8 kantig
Resultaat: 70 EUR

Chinees 8-kantig bord met bloemmotief ca. 1760 2xØ21,5cm.

Glazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 Koektrommels
Resultaat: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Serviesje satsuma
Resultaat: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

3x Kop en schotel
Resultaat: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Resultaat: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

Japans serviesje
Resultaat: 60 EUR

Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G

4 Kopjes en schotels
Resultaat: 60 EUR

4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.

Handbeschilderde schaal met dekselpot
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen handbeschilderde schaal met dekselpot. gesig. A de Kuyper. NL. 26x17x10cm. Cond.: U

Dekseldoosje
Resultaat: 60 EUR

Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G

Thee servies
Resultaat: 60 EUR

Thee servies 6 persoons Thuringer porselein omstreeks 1920

2 Japanse borden
Resultaat: 60 EUR

2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.

Japanse schaal
Resultaat: 60 EUR

Japanse schaal met gecontourneerde rand ca. 1910. 25,5x15,5x6cm

Imari bordje
Resultaat: 60 EUR

Imari bordje 18de eeuws met bloem-decor, ø21 cm.

Chinese vrouw
Resultaat: 60 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn bewerkt , zittend, H 30cm.

4 chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

4 Chinese kommen

Juskom
Resultaat: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari schotel ca. 1900 met div. bloemdecoren Ø40cm. Gaaf.

Figuur
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen clown, beschadigd(gemerkt L met kroontje). Gelijmd. 26x11cm.

3x Petrus Regout
Resultaat: 50 EUR

3 Petrus Regout geschenkborden, ovaal model. geel met opschrift: NOF. 32x23 cm. opschrift achterkant:aangeboden door oliefabrieken Calve Delft

4 delen Delfts Bont
Resultaat: 50 EUR

4 delen Delfts Bont, 2x pot, 2x vaas

Kantonees bord
Resultaat: 50 EUR

Kantonees porseleinen bord ca. 1900,Ø 22cm

Chinese vrouw
Resultaat: 50 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn werk H 30cm

3 kunstvoorwerpen aardewerk
Resultaat: 45 EUR

3 Kunstvoorwerpen aardewerk. 1x plaquette met paarden gesig. met glazuur. 20x28x2cm. Cond.: U. 1x plaquette met reigers gesig. Ruscha Reiher. 24x18x2cm. Cond.: U. 1x schaaltje speksteen met bloem inge...

Pennenschaal
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.

2 Karaffen
Resultaat: 45 EUR

2 kristallen karaffen met zilveren hals. incl. stolp.

2 Kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

2 Kop en schotels 18e eeuws. 7,5xØ11cm. en 7xØ10,5cm.

6 aardewerken kopjes
Resultaat: 40 EUR

6 Chinees keramiek kopjes. ca. 1900. 6xØ7,5cm. Cond.: G

3 Aardewerk tabakspotten
Resultaat: 40 EUR

3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R

Divers aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.

3 porseleinen vrouwen
Resultaat: 40 EUR

3 Porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand

Schaal
Resultaat: 40 EUR

Imari schaal met geschulpte rand ø21cm.

Schaal
Resultaat: 40 EUR

Germonde presenteerblad (Frankrijk) met gebrandschilderde glazen plaat. 64x26cm. Cond.: G

3 delig kaststel
Resultaat: 40 EUR

3 Delig aardewerken kaststel gem. Makkum. Handbeschilderd met bloemdecor ca. 1970. H.:32cm.

Aspergeschaal
Resultaat: 40 EUR

Aardewerk aspergeschaal, omstreeks 1880, 24x14x5.5cm.

3 aardewerk delen
Resultaat: 35 EUR

3 Deel aardewerk, 1x zout en peperset Art Deco. dobbelsteen motief,10x5x5cm. . 1x sinaasappelpers (Japan). 12xØ13cm. 1x zout, peper en mosterdset Art Deco. 7x11x9cm.

Duif
Resultaat: 35 EUR

Blauw glazen duif van kunstglas

Miniatuurvaasjes plateel
Resultaat: 35 EUR

3 Miniatuurvaasjes plateel, omstreeks 1930

Fam Rose sierschoteltje
Resultaat: 35 EUR

Chinees Fam. Rose sierschoteltje 19e eeuw.Ø 12cm

kavel div.keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

schotel blauw
Resultaat: 30 EUR

Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm

Imari hengselschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Imari hengselschaaltje

Twee vazen
Resultaat: 30 EUR

1 Vaas Regina - Gouda, 1 vaas Tiny - Gouda

Taartschaal
Resultaat: 30 EUR

Taartschaal Jugendstil. Keramiek met metalen voet

Karaf van kristal
Resultaat: 30 EUR

Karaf van kristal met compositie begin 20e eeuw. 28xØ15cm. Cond.: G