Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U
Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G
Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G
H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G
Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U
B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R
Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - Enschede), olieverf op paneel, ekster met vlaamse gaai 37x47cm. Cond.: U
Jan Toorop 1927 (1858 -1928 Den Haag), tekening op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 13,4x8,4cm. (bevat een vetvlek) Cond.: R
Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G
Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U
Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.
Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G
E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G
Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U
Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U
Cornelis Albert Assendelft(1870-1945), pastel op papier, ploegende boer, 60x70cm Cond.: U
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, stadsgezicht 40x50cm. Cond.: G
E.F. van der Burgh (15 maart 1929 Arnhem) , olieverf op paneel, haven Spanje 30x40cm Cond.: U
Hendrik Frauenfelder (1885-1922 Alkemade), olieverf op paneel, dorpsgezicht 20x26cm. Cond.: U
Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.
Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U
Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.
Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G
Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U
Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, boerenhoeve met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Gesig. Berthy (Frankrijk ca. 1900), aquarel op papier, Art Nouveau damesportret, 30x18cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, carnavalsmaskers. 13x16cm. Cond.: U
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, "Bruggetje" 30x40cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Johannes Theuns (1877 - 1961 Breda), olieverf op paneel, oude man met alpino pet 17x22cm. Cond.: U
Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U
J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, muziek makende kinderen 24x18cm. Cond.: U
Gesig. Jaap van Kregten, olieverf op paneel, winter met knotwilgen 40x26cm. Cond.: G
Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G
Monogram C.J.H., olieverf op paneel, vrouwelijk naakt bij het raam. 18x24cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.
Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.
Pendant ongesig. olieverf op paneel. 1x landschap met herderin en schapen, 1x landschap met figuren en paarden. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.
Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.
Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U
Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, ond. gesig.100x60cm
Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
J.R. Wequalin, aquarel op papier, vrouwelijk naakt. 40x55cm. Cond.: G
Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U
Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
A.S.G.Steinhage, batik op zijde, clowns. 32x63cm. Cond.:G (oude aankoopprijs : 3.720 gulden).
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G
Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G
Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G