Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Dienblad
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,

visschep zilver
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse zilveren visschep, ajour gezaagd met ivoren heft, mooi gegraveerdN Chartrer,Oosterhout- 1850,130gr.,l32cm.

hengselschaal
Resultaat: 420 EUR

Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm

pijpcomfoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek gecountourneerde zilveren Hollands pijpcomfoor met gravering en koperen binnenbak op houten voet. H.Oosterveen, Meppel 1854, totaal gewicht 350 gr.,17x12x12cm.

sektkoeler
Resultaat: 375 EUR

Zilveren sektkoeler, 790 gram Sterling 925/000

Tablet met parelrand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tablet met parelrand en greepjes 925/000, 669gr.

Zilveren kan
Resultaat: 340 EUR

Zilveren kan ca. 1880. 835/000 930gr. 25x24x17cm.

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

fruitschaal
Resultaat: 330 EUR

Zilveren fruitschaal op 3 pootjes, sterling 925/000

Suikerpot + melkkannetje
Resultaat: 300 EUR

Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 370 ghr., H16x22x12 cm

2 Dolfijnvormige kandelaars
Resultaat: 240 EUR

2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.

Zilverkleurige chocoladekan
Resultaat: 200 EUR

Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.

Tulpenvaas
Resultaat: 200 EUR

Zilveren tulpenvaas begin 20e eeuw. 7 armig. 29x18 cm. Cond.: G

sieraden doos
Resultaat: 180 EUR

Zilveren sieraden doos, 420 gram sterling 925/000 (1970)

Zilv. beugeltas
Resultaat: 170 EUR

Zilveren beugeltas Duits gekeurd.800/000 ca. 1900, 17x15cm.

Inktstel
Resultaat: 170 EUR

Zilveren inktstel jugendstil in mahoniehouten houder

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop

doos lepeltjes
Resultaat: 125 EUR

Doosje met 12 antieke Hollandse zilveren lepeltjes,

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal 800/000 (B.W.G.) ca. 1910 met opengewerkte rand.

Karafje
Resultaat: 120 EUR

Kristallen karafje met zilveren dop

Karaf
Resultaat: 120 EUR

Kristallen karafje met zilveren dop

Ronde zilveren schaal
Resultaat: 110 EUR

Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm

Samovaar,
Resultaat: 110 EUR

Antiek verzilverde samovaar met deels ivoren kraantje. Gem. Meriden B. (Britannia) Company 1893. In erg goede staat, bewerkt met bloemendecor. 30x20x41cm.

Kristallen karafje
Resultaat: 100 EUR

Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm

peper en zout stel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren peper en zout stel

dienblaadje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren dienblaadje, Begeer v.Kempen & Vos,225 gr.,26x13 cm.

Schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaaltje Ajour gezaagd 800/000

6 lepels
Resultaat: 90 EUR

6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.

Gouden tientje
Resultaat: 90 EUR

Gouden tientje

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 80 EUR

12 Zilveren gebaksvorkjes 305gr.

schaartje
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren schaartje,19 gr. l. 11cm.

Kristallen flacon
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.

Stoofje
Resultaat: 70 EUR

Miniatuur zilveren stoofje

Schoenlepels 2x
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren schoenlepels

10 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

10 Zilveren gebaksvorkjes 263gr.

juskom
Resultaat: 70 EUR

Engelse zilveren juskom met gecontourneerde rand en gebogen pootje ca. 1920.

Doos
Resultaat: 70 EUR

Ruitkristallen doos met zilveren deksel

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 60 EUR

Zilveren mosterdpot met blauwe glas inzet, 57 gr. 9x5x5.5 cm.

Zilveren beugeltas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beugeltas

2 Portemonnees
Resultaat: 55 EUR

2 Portemonnees

Peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Peperstrooier

Zilveren vorkje en lepeltje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vorkje en lepeltje

6 lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.

10 Verguld zilv. zuurvorkjes
Resultaat: 45 EUR

10 Verguld zilveren zuurvorkjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1930. L9.5 cm.

2 vorkjes +suikerschep
Resultaat: 40 EUR

2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geboortelepel 24gr.