Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm
Antiek verzilverde samovaar met deels ivoren kraantje. Gem. Meriden B. (Britannia) Company 1893. In erg goede staat, bewerkt met bloemendecor. 30x20x41cm.
Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm
6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.
Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.
Engelse zilveren juskom met gecontourneerde rand en gebogen pootje ca. 1920.
6 zilveren suikerlepels ca. 1850 met gravures in de handgreep, cassette van later datum.
10 Verguld zilveren zuurvorkjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1930. L9.5 cm.
2 zilveren vleesvorkjes en een suikerschep ca. 1850. handgreepje met gravures, etui van latere datum.