17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G
Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm
Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.
Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.
2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.
Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G
20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G
Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G
3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)
2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U
4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.
3 chinese borden Chien Lung ca. 1780 met landschapsdecor. 1x randschade, 2x chip kleine randschade.
Arnhems plateel vaasje begin 20e eeuw(afgebeeld een haan + B.S. 1020). H14cm.x Ø10cm
Mokka servies ca. 1900 naar Weens voorbeeld van 1800. Gedecoreerd met bloemendames en vergulde greepjes. Melkkannetje gerestaureerd.