Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts wandbord
Resultaat: 19 EUR

Groot poseleijne flas Delft keramieken wandbord met landschaps decor, ca.1930. In goede staat. ø40cm.

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G

6 Borden koningshuis
Resultaat: 15 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....

4 Porseleinen beelden
Resultaat: 15 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...

Pors. koets met paarden
Resultaat: 15 EUR

Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.

2 Delen speksteen China
Resultaat: 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

4 Borden Denekamp
Resultaat: 15 EUR

4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G

Imari sierbord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

2 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 15 EUR

Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G

Aardewerken beeld
Resultaat: 15 EUR

Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels B&G
Resultaat: 15 EUR

Zes Royal Copenhagen porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 schotel gelijmd verder in goede staat 4xø11cm. Cond.: G

Weimar porseleinen schaal
Resultaat: 15 EUR

Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R

Bord, Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Div. porselein en aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G

Karaffenset + 2 kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

Vaas aardewerk met tin
Resultaat: 15 EUR

Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G

6 Borden Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

4 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Vier delen Wedgwood Engels bisquit porselein 1954. Bestaande uit; 1x hartvormig schaaltje, 1x vaasje, 1x asbak en 1x schaaltje in schelpvorm 11-13cm. Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

Gouda Holland karaf
Resultaat: 12 EUR

Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G

Plateel asbak
Resultaat: 10 EUR

Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M