Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Reservisten bierpul
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

2 Vazen
Startprijs 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Meissen servies
Startprijs 400 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

2 Grote vazen met brons
Resultaat: 3.600 EUR

Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...

Chinese schaal ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G

Theepot, Chine de Commande
Resultaat: 420 EUR

Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.

2 Gemberpotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G

Kang Xi bord
Resultaat: 160 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R

Zuil, grenshausen
Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.

Sevres vaas
Resultaat: 130 EUR

Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G

Art Deco vaas met tin
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Chinees trekpotje, 17e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R

2 Ivoren beelden
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...

Divers Belleek
Startprijs 180 EUR

Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G

Porseleinen beeld, man
Startprijs 90 EUR

Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M

Beeld, kleedverkoper
Startprijs 90 EUR

Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R

4 Pors. plaquettes 1850
Resultaat: 170 EUR

Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.

2 Kopjes en 1 schotel
Startprijs 140 EUR

Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G

Meissen dekselschaal
Resultaat: 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

2 Flesjes met stop KPM
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse K.P.M. porseleinen flacons ca. 1900; 1x gaaf en 1x kraag beschadigd 15xø6cm. Cond.: R-G

15-Delig servies
Startprijs 120 EUR

Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G

Tabakspot, man
Startprijs 150 EUR

Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R

Imari schotel ca. 1720
Startprijs 700 EUR

Zeldzaam grote 18e eeuwse imari porseleinen schotel met karpermotief en diverse voorstellingen 5-ø32cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G

Chinees beeld, 19e eeuw
Resultaat: 410 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G

Chinees groen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Imari scheerbekken
Resultaat: 280 EUR

Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G

3 Chinese bordjes
Startprijs 90 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemschaal-, karper- en gouddecor ø19,4cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G

2 Chin. borden
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G

Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G

Celadon vaas
Startprijs 225 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Japans servies, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen koffieservies ca. 1900 met gouddecor en Chinese figuren bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 12 kop&schotels

Imari dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.

Fam Rose trekpotje
Startprijs 100 EUR

Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M

Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw; 2x met vogel- en bloemdecor 19e eeuw en 1x met vakverdeling en vogel 20e eeuw ø25cm. en ø21cm. Cond.: G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

3-Delig kaststel
Startprijs 25 EUR

3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G

Grote gemberpot
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G

Chinese schotel 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Aardewerken Arabier
Resultaat: 50 EUR

Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.

Vergulde Biedermeier vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M

Empire vaas, landschappen
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G

2 Stijlvazen, oren
Startprijs 100 EUR

Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G

Vaasje, Wiener Werkstatten
Resultaat: 80 EUR

Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G

Grijs keramieken sierbord
Resultaat: 60 EUR

Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. minimale randschade ø36cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G

Grijs keramieken sierbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. Chip bodemrand en oude haarscheur ø32cm. Cond.: G

Diverse schalen
Startprijs 150 EUR

Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...

Duits servies, bloemen
Resultaat: 110 EUR

Uitgebreid porseleinen restservies Selb Bavaria Germany Krautheim, Wiesengrund und Bergeshöhen. geheel bestaande uit; 8x taartbordjes, 1x taartschaal, 2x cakeschalen, 9x koffiekopjes+schotels, 6x thee...

Porseleinen onderstel
Resultaat: 55 EUR

Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G

Schaal op voet
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G

Schaal
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

Empire vaas, boerin
Startprijs 100 EUR

Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...

Empire vaas, vioolspeler
Startprijs 110 EUR

Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G

Kop&Schotel, Meissen teken
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

Dekselvaas + doofpot
Startprijs 60 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

Servies Crown China
Startprijs 20 EUR

Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G

Tabouret
Startprijs 50 EUR

Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R

4 Bordjes, Weens vb.
Resultaat: 250 EUR

Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G

Inktpotje
Startprijs 150 EUR

Frans porseleinen 19e eeuwse inktpot in empire stijl met bloemen-en gouddecor. 11xø10cm., Cond.:G

2 Vazen met deksel
Resultaat: 35 EUR

Twee Delftsblauwe dekselvazen 20e eeuw in goede staat in rococo stijl 38x16x11cm. COnd.: G

4 Vazen
Startprijs 15 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

V&B Bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote keramieken Villeroy en Boch made in Saar-Basin cache pot (bloempot) ca. 1900 met landschappendecor in goede staat 25x40xø28cm. Cond.: G

Platelen vaas
Resultaat: 140 EUR

PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 175 EUR

Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R

Platelen oorkan
Resultaat: 200 EUR

Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G

Wandbord Zuid-Holland
Startprijs 325 EUR

Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...

Vally Wieselthier kan
Resultaat: 50 EUR

Aardewerken kan van Vally Wieselthier, 1895-1945, Wiener werkstätte, In zeer goede originele staat. 13x21xø14cm.

3 Rozenburg vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie Hollandse Rozenburg vaasjes/gemberpotjes ca. 1886. geschilderd door F. van Dunkelman; 1x met deksel (deksel gelijmd, verder goed) 11xø9cm. en 14xø9cm. Cond.: G

Plateel vaasje
Resultaat: 45 EUR

Arnhems plateel polychroom vaasje ca. 1920. Rand gerestaureerd 12xø11,5cm. Cond.: M

Plateel potje
Resultaat: 35 EUR

Gouda platelen bloempotje Assam Gouda ca. 1930 (chip af) 10xø15cm. Cond.: R

Plateel asbak
Resultaat: 10 EUR

Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M

Platelen jardiniere
Resultaat: 125 EUR

Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Plateel bord Gouda
Startprijs 40 EUR

Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G

Lamp, edelman
Startprijs 30 EUR

Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R

Dresden figuur
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G

Pos. beeld, doedelzak
Resultaat: 75 EUR

Antiek porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een zittende doedelzak speler, vermoedelijk Thuringen. 19x1x10cm., Cond.:G

Bisquit pors. engel
Startprijs 30 EUR

Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G

Man met koe
Startprijs 150 EUR

Poseleinen figuur ongemerkt, 19e eeuw Engels, voorstellend een boer met koe. (haarscheur en chips) 17x17x8cm., Cond.:M

4 Pors. beelden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G