Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoommachine
Resultaat: 80 EUR

Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.

Bing draaispoor + spoorbrug
Startprijs 100 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

Bing spoorwegstation
Resultaat: 275 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...

Blikken treinen
Resultaat: 140 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.

Div. Mecano/Märklin
Startprijs 100 EUR

Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...

Pop, Simon & Halbig 126
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 75 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 75 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 85 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.

Pop Armand Marseille
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G

2x Humpty Dumpty
Resultaat: 140 EUR

Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G

Divers Märklin etc.
Resultaat: 200 EUR

Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.

Div. treinen en speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G

Rails
Resultaat: 80 EUR

Lot Bing speelgoed, spoorrails en wissels ca. 1920 in goede originele staat.

6x Blikken speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...

Divers speelgoed
Resultaat: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

Pors. pop ca. 1850
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...

Doosje poppenkleding
Resultaat: 45 EUR

Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G

8 Oude poppen
Resultaat: 50 EUR

Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 160 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Pop, Armand Marseille
Resultaat: 50 EUR

Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R

4 Celluloid poppen
Startprijs 35 EUR

Vier oude celluloid poppen; 1x Büschow en Beck celluloid popje met geschilderde ogen 12cm (Goed), 1x schildpad meisjespop 20cm. Nr. 20/23 met geschilderde ogen (Goed), 1x petit Colin kledendracht pop ...

Teddybeer
Startprijs 30 EUR

Oude met stro gevulde teddybeer ca. 1930 met glazen ogen in zeer goede originele staat 52cm. Cond.: G

3 Schilpad poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.

Schildpadpop Inge 42
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G

6 Dinky Toys
Resultaat: 110 EUR

Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Volkswagen meccano Ltd, 1x Austin taxi meccano Ltd, 1x Jaguar meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Fire Engine meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Guy meccano Lts en 1x Nr. 34...

2 Dinky Toys + 2 div.
Resultaat: 55 EUR

Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...

6 Dinky Toys
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...

Schildpadpop Inge
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 46cm. Cond.: G

Cellba celluloid pop
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R

Schildpadpop Ursel
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 50 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 60 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lisa, 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.68cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 85 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Alke 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat., L.68cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 50 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.

4 Dinky Toys
Resultaat: 60 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R

4 Dinky Toys
Resultaat: 45 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R

2 Blikken auto's
Resultaat: 40 EUR

Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G

Schildpadpop Christel
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G

Pop, pors. hoord
Resultaat: 45 EUR

Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G

Schaalmodel boot
Resultaat: 20 EUR

Houten modelboot op voet in uitstekende staat 40x27,5x12cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Demba, a boy from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., In goede staat.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 95 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takuma acheyenne boy, in originele doos, originele kleertjes en certificaat. L.65 cm., In zeer goede staat.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 90 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Marlie, met certificaat, in originele doos en originele kleertjes. L60 cm., 1996, Cond.:G.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 90 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Timi van de prairis of the children from America's heartland, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.56cm., Cond.:G

Büscow & Beck pop
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse Büscow en beck pop met celluloid kop en compositie lichaam. Vaste glazen ogen Nr. 7, 41cm. Cond.: G

Div. poppen en poppengoed
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond....

2 Modelauto's 1:18
Startprijs 10 EUR

Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie

Kammer & Reinhardt babypop
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G

Kammer & Reinhard, negerpop
Resultaat: 90 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm.

Buschow & Beck meisjespop
Startprijs 50 EUR

Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G

Schildpadpop, moccakleur
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G

3 Celluloid poppen
Startprijs 40 EUR

Drie oude celluloid poppen; 1x schildpad negerjongen 22,5cm. 1x Societe Nobel France babypop met geschilderde ogen 27cm. en 1x schildpadpopje met mohair pruikje en kledendracht 15cm. Cond.: G

4 Duitse schildpadpoppen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...

Cellba celluloid pop
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Startprijs 20 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

2x Steiff, Mecki en Micki
Resultaat: 40 EUR

Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G

Büschow en Beck babypop
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G

Mohair Steiff haas
Resultaat: 30 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

Schilpadpop, Blondköpfchen
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat

Gelimiteerde teddybeer
Startprijs 15 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G

Gelimiteerde teddybeer
Startprijs 15 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G

2 Stratego spellen 1947 en 1949
Resultaat: 10 EUR

Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...

Diverse tollen
Resultaat: 10 EUR

Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G

7 Duitse poppen
Startprijs 40 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G

6 Stoffen figuren
Resultaat: 35 EUR

Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G

Schildpadpop Inge 29
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Doos speelgoed
Startprijs 20 EUR

Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G