Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sieradendoos
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...

Bronzen naakt, groot
Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U

Jugendstil plaquettes
Resultaat: 510 EUR

Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.

Bronzen lamp, hert
Resultaat: 570 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Beeld A. ter Braak
Startprijs 650 EUR

Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.

Jugendstil beeld met lamp
Startprijs 720 EUR

Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...

Bronzen vaas, Chinees
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinese bronzen pronkvaas met rondom drie-dimensionale figuur en Foo honden ca. 1900 in goede originele staat 66xø38cm. Cond.: G

Beeld, 3 mannen
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G

2 Jugendstil beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G

Beeld als lamp
Startprijs 390 EUR

Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Ch. Perron
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G

Bronsje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G

Houten beeldengorep, bedelaar
Resultaat: 400 EUR

Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G

Houten beeld, barokstijl
Startprijs 350 EUR

Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.

Man met zwaard
Resultaat: 525 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G

Beeld, man met paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...

Grote bronzen krijger
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Bronzen beeldje
Startprijs 150 EUR

Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G

Albast, vrouw in mand
Resultaat: 790 EUR

Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...

2 Beelden ca. 1920
Startprijs 380 EUR

Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startprijs 880 EUR

Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Ongesigneerd 60cm. Cond.: G

Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR

Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,

Beeldje
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G

Beeldje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romeinse schone. Marmer minimaal beschadigd 17x5x5cm. Cond.: G

Wijwaterbakje, brons
Startprijs 160 EUR

Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G

Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

3 Bronzen vogeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie bronzen mussen, 2e helft 20e eeuw.ca. 7x10x6cm., Cond.:G

Bronzen buste, gekleurd
Startprijs 160 EUR

Oude bronzen buste in Jugendstil stijl, meerkleurig met antieke voet 20e eeuw. Voorstellend vrouw met fruit en hoed 43x25x15cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een pelikaan gemonteerd op zwart marmeren voet 49x29x20cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 50 EUR

Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G

3 Bronzen figuren
Startprijs 90 EUR

3 Chinese bronzen figuren, 21e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.

Houten adelaar
Startprijs 200 EUR

Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.

Beeld, paard met bedelaar
Resultaat: 360 EUR

Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, E.A. Bousseau
Startprijs 350 EUR

Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G

Bronzen kat
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G

Bronzen haan
Startprijs 85 EUR

Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.

Ivoren beeldje
Startprijs 190 EUR

Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.

Bronzen beeld, jongen
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G

Tinkleurig beeld
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G

Bronzen man, "Kracht"
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 120 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Lampevoet, dag/nacht
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G

Beeld, olifant
Resultaat: 130 EUR

Bronzen olifant op marmeren voet, gemerkt Milo 2e helft 20e eeuw in goede staat 30,5x8x13cm.

Beeld, muzikant
Startprijs 80 EUR

Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G

Verliefd stel op sokkel
Startprijs 150 EUR

Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.

2 Delen Oosters brons
Startprijs 20 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

Buste jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G

Bronzen buste, modern
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een buste van een man, gemonteerd op zwart marmeren voet 44x13x13cm. Cond.: G

5 Marmeren uiltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G

Albasten Chinees ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G

Bronzen beeld, leeuwin
Resultaat: 110 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

2 Samac paarden
Startprijs 20 EUR

Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G

Beeld, Garnier
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 800 EUR

Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G

Bronzen buste, vrouw
Resultaat: 490 EUR

Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.

Samac Jachthond + haas
Resultaat: 75 EUR

Compositie metalen jachthond met haas in zijn bek ca. 1910. Staart gerestaureerd 33x12x5cm. Cond.: R

Grote olifant
Startprijs 250 EUR

Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.

Beeld Bali
Startprijs 180 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Eikenhouten console
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum. 50x30x25cm.

Snijwerk India
Resultaat: 225 EUR

Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G

Heilig beeld, 17e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaans
Startprijs 25 EUR

Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Wit heilig beeld, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R

Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met hoofdbedekking 31x12x13cm. Cond.: G

Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellende een staande man met hoofdbedekking. Nis op de buik 37x10x12cm. Cond.: G

Duits zittend heilig beeld
Startprijs 220 EUR

Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G

Staande man, plat hoofd
Startprijs 90 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld van een staande vrouw met hoofdbedekking 43x14x15cm. Cond.: G

Man, spits gezicht
Startprijs 90 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met spitse kin (barst) 43x12x10cm. Cond.: G

Corpus
Startprijs 140 EUR

Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Resultaat: 135 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G

Kerkbeeldje 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R

Bronzen boekensteunen
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Rodin, voorstellend de denker, gemonteerd op zwart marmeren voet, marmer van 1 boekensteun beschadigd. 24x18x13cm. Cond.: G

Bronzen powerman
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.

Bronzen beer
Startprijs 170 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Falton, voorstellend een zittende beer, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x30x27cm. Cond.: G

Vijf beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers 20e eeuw 19-20cm. Cond.: G

5 Beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G

Bronzen vogel op tak
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G

Bronzen hand
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een arm gemonteerd op zwart marmeren sokkel 43x47x7cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 110 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Startprijs 100 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R

Bronzen fazant
Resultaat: 145 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd J. Moignis, voorstellend een fazant, gemonteerd op zwart marmeren voet 30x46x15cm. Cond.: G

Marmeren beeld
Resultaat: 225 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Plathoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G

Zittende dame, brons
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur voorstellende een zittende dame met glas. Op zwart marmeren voet, 20e eeuw. Gesigneerd Miol. 37x35x19cm.

Afrikaans dikhoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden dikhoofdbeeldje met kralen 18,5x10x11cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.

Beeld, hond
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Dubbel Afrikaans beeld
Resultaat: 325 EUR

Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G

3 Delen hout, Empire
Resultaat: 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G