Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse penningen
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Engelse scheerset
Startprijs 350 EUR

Engelse 19e eeuwse scheerset in pallisander (of ebben) houten doos met koperinleg. Bevat 7 scheermessen (maandag t/m/ zondag). Alexander Calrk Fenchurch. In uitstekende staat 18x8x4,5cm.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Wijn- en waterstel
Startprijs 290 EUR

Kerkelijk wijn- en waterstel 19e eeuw met kristallen karaffen en messing bewerkte monturen 17x23x14cm.Cond.: G

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Bronzen hanglamp, viskoppen
Resultaat: 500 EUR

Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...

Koperen Jugendstil pot
Resultaat: 120 EUR

Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.

Kinderwagen 50-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G

Slanglederen sieradendoosje
Startprijs 80 EUR

Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G

2 Kandelaren, Empire stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.

Kanon
Startprijs 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G

Beeld als petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.

Sigarendoosje Humidor
Resultaat: 250 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Tafelopzet
Resultaat: 100 EUR

Historisme tafelopzet-schaal met compositie metalen voet in de vorm van een zeemonster ca. 1880. Geslepen kristallen schaal. 29xø30cm. Cond.: G

Spilklok
Startprijs 90 EUR

Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G

Bestek in cassette
Startprijs 150 EUR

Plated visbestek ca. 1890 in cassette, waarschijnlijk met ivoren heft Cond.: R

Doosje met patrijzen
Startprijs 140 EUR

Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G

Jugendstil Deco schaal
Startprijs 140 EUR

Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G

Lamp, bronzen voet
Startprijs 90 EUR

Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G

Majolica kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R

Sieradendoosje
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G

Schildpaddoosje
Resultaat: 85 EUR

Schildpad dekseldoos 19e eeuw met ivoren pootjes en origineel slot in zeer goede originele staat 4x15x8cm.

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.

Grote Tiffany stijl lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G

Petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: M

Opaline vaas/petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G

Eiken documentenkistje 1870
Resultaat: 80 EUR

Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.

Indisch kanon
Resultaat: 275 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G

Dagobert Duck
Resultaat: 250 EUR

Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G

Scheepskatrol
Startprijs 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 130 EUR

Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G

Boulle kistje
Startprijs 220 EUR

Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.

Fossielen
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel diverse fossiele gesteenten en kristallen, amethist etc. etc. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 90 EUR

Tinnen bureauset met edelhert en inktreservoir (glaasje mist) ca. 1900, Historisme Duitsland 14x29x19cm. Cond.: G

Bureauset onyx
Resultaat: 1.550 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G

Stel kandelaars, 6-armig
Startprijs 80 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Reis Schrijfsecretaire
Resultaat: 150 EUR

Koloniale 19e eeuwse reis-schrijfsecretaire met bandintarsia en wortlenoten fineer binneleven. Kelder en vakverdeling, in uitstekende staat 20x60x42cm.

Icoon, drieluik
Resultaat: 160 EUR

Oude drieluik handgeschilderde icoon ca. 1900 gemaakt van vurenhout en hamergeslagen scharnieren in barokstijl 43x50x3cm. Cond.: G

Pronkbokaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke pronkbokaal ca.1880, in Louis Seize stijl, gegoten compositiemetaal. (vleugels van adelaar zijn beschadigd) 38x19x20 cm.

Icoontje, 19e eeuw
Startprijs 160 EUR

Bronzen reisicoon net cloisonne, fijn uitgewerkt met vele figuren 19e eeuw 10x8,8cm. Cond.: G

Icoontje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G

Stenen tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G

Jugendstil roomstel
Startprijs 50 EUR

Jugendstil zilvertin roomstel met zweepslag bloemenmotief ca. 1900, gemerkt C.B.E. 13x30x16cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Olielamp
Startprijs 60 EUR

Bronzen tafel-olielamp ca. 1890 met bewerkte voet in de vorm van een Corintische zuil en met handbeschilderde glazen reservoir 55xø18cm. Cond.: G

Lakdoos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G

Schilpaddoos 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G

Ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.

Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G

Barok wandconsole
Resultaat: 160 EUR

Vurenhouten barok wandconsole met originele polychromie (rood-goud) ca. 1800 in zeer goede originele staat 27x33x30cm. Cond.: G

Kleine wereldbol
Startprijs 70 EUR

Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G

Koppensnellers mes
Resultaat: 100 EUR

Oud koppensnellers mes met echt mensenhaar en benen grip, 20e eeuw., omgeving Borneo/Maleisië. In goede originele staat. L.71cm.

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G

Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR

Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.

Kris
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.

Sabel + Pistool
Resultaat: 50 EUR

Twee oude decoratieve wapens; 1x sabel India gegraveerd en 1x vuursteen pistool 20e eeuw 38x59cm. Cond.: G

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G

3 Krissen
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G

Chinese beul, handen
Startprijs 360 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.

Kris
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G

Chinese beul, vingers
Startprijs 240 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.

2 Zwaarden
Startprijs 100 EUR

Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G

Tinnen bord
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.

Tinnen setje
Startprijs 40 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Geldkist
Startprijs 650 EUR

Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.

Diverse tin
Startprijs 40 EUR

Twaalf delen oud tin, 20e eeuw. Cond.:G

Schaal met oren
Startprijs 50 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

Tinnen kraanpul
Resultaat: 50 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 40x27x20cm. Cond.: G

Grote plafoniere
Resultaat: 80 EUR

Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud/antiek tin, Swatow gegraveerde vaas, Gero vaas, peervormige dekselschaal en een theepot.Cond.:R

Cross chrome pen
Resultaat: 15 EUR

Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.

Divers tin
Startprijs 40 EUR

Negen delen oud tin 20e eeuw 14-35cm. Cond.: G

Kraankan met comfoor
Startprijs 150 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan ca. 1800 met comfoor in zeer goede originele staat 42x27xø16cm. Cond.: G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Petroleumlamp
Startprijs 25 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Hallampje
Resultaat: 45 EUR

Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met floraal zweepslagmotief en origineel beschilderde kap met gezichten-motief. Chip van majolica af 70x55x55cm. Cond.: R-G

3x Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.

Messing hanglamp
Startprijs 40 EUR

Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G