Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G