Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G
Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G
Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G
Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen houten kistje, rondom bewerkt 1e helft 20e eeuw met bloemen en leeuw afgebeeld 9x18x8cm. Cond.: G
Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G
Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G
Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G
3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G
Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G